Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Věk osoby zvané \"citron1\"


King_Of_The_Cheese

Věk osoby zvané "citron1"  

  1. 1. Věk osoby zvané "citron1"


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: lamancha

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Já osobně nejsem \"honičem\" příspěvků, ale vím, že někteří takoví jsou. Radši bych se zřekl svých příspěvků, než si tady nechat nadávat do buzerantů od pana \"kyselého\". (Ten příspěvek nehledejte. Kurt ho smazal :papa:super.) Ale myslím si, že nejsem sám. Osobně o takový rozruchy tady moc nestojím.....:roll

Rozhodně jsem nechtěl tebe ani Jozefasv (ani nikoho jiného)označovat za \"honiče\" příspěvků, chtěl jsem celý problém jen odlehčit - jak vidím tak se mi to nepovedlo :mad: ale jak vidím tak by to k nějakému osočování zase mohlo sklouznout:roll

Pro Jozefasv - opravdu, ale opravdu jeho bratranec nejsem

[upravil dne 20/2/07 lamancha]

bud v klude.cela tato anketa sa nesie na kludnej a trosku srandovnej vlne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: lamancha

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Já osobně nejsem \"honičem\" příspěvků, ale vím, že někteří takoví jsou. Radši bych se zřekl svých příspěvků, než si tady nechat nadávat do buzerantů od pana \"kyselého\". (Ten příspěvek nehledejte. Kurt ho smazal :papa:super.) Ale myslím si, že nejsem sám. Osobně o takový rozruchy tady moc nestojím.....:roll

Rozhodně jsem nechtěl tebe ani Jozefasv (ani nikoho jiného)označovat za \"honiče\" příspěvků, chtěl jsem celý problém jen odlehčit - jak vidím tak se mi to nepovedlo :mad: ale jak vidím tak by to k nějakému osočování zase mohlo sklouznout:roll

Pro Jozefasv - opravdu, ale opravdu jeho bratranec nejsem

[upravil dne 20/2/07 lamancha]

bud v klude.cela tato anketa sa nesie na kludnej a trosku srandovnej vlne.

Já se omlouvám. Nemyslel jsem to zle, ale je pravda, že mi ten člověk štval...... A svým způsobem máš s těmi příspěvky pravdu :P:papa :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Já osobně nejsem \"honičem\" příspěvků, ale vím, že někteří takoví jsou. Radši bych se zřekl svých příspěvků, než si tady nechat nadávat do buzerantů od pana \"kyselého\". (Ten příspěvek nehledejte. Kurt ho smazal :papa:super.) Ale myslím si, že nejsem sám. Osobně o takový rozruchy tady moc nestojím.....:roll

To ses ale fakt ani nepochlubil,to zašel až tak daleko?

No bylo to tady, ale díky pohotovosti mé a hlavně Kurtíka měl ten příspěvek životnost asi 5 minut, víš.... Bylo tam toho ještě trošku víc. Něco o mých plínkách, nebo co. Jako že jsem adolescent a navíc tam to, no...... :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...