Jump to content
Sign in to follow this  
radomir

Naplně

Recommended Posts

Jelikož jsem čerstvej majitel tohoto zazračneho vozitka a nic vlastne o nem nevim potřebuji vedet před vymenou naplni jejich obsah.Mam motor 1,5D kolik je motoroveho oleje?V převodovce je prej celoživotni napln?Kolik stoji palivovej filtr Vzduchovej filtr. a jestli tam je i nejakej pylovej filtr?Co vše se meni s rozvodovym řemenem a na kolik to vyjde.Dik a nezlobte se že jsem zvedavej:mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Připomeň se mi v pondělí mailem a já ti pošlu v pdf manuál. Doufám teda, žeho v práci mám. Nebo napiš členovi Marda106 a ten ho má určo.

pzn. Nebo je na stažení na hlavní stránce, ale musíš být řádným členem.:nevim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty obsahy z hlavy nevím, ale daly by se najít. Olej v převodovce není věčný, taky je potřeba ho vyměnit, ale vydrží opravdu dlouho - kolik máš najeto? Ceny filtrů si najdi tam, kde je budeš kupovat, je to různé. Přibližně: olejový 300, palivový 350, vzduchový 400. Pylovej filtr není, pak jen mrkni na kabinový filtr - otevřeš přední kapotu a podíváš se pod sterač, kterej stírá okno před spolujezdcem - tam je filtr, jen ho vyklep. S rozvoďákem se mění kladky (napínací, vodící) a doporučuje se i vodní pumpa, protože se stane, že začne týct a pak by se musely ty rozvody dělat znova - takhle je to najednou (stojí kolem 1000kč).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky klidně koukni na www.autokelly.cz a tam najdeš jednak ceny těch filtrů atd. a taky tam mají u olejů mazací plán kde po zadání značky a typu ti to ukáže kolik lirtů tam patří :super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×