Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CASTROL TDA aditiv nafta


marshall

Recommended Posts

Měl jsem obavy z předávkování nafty aditivem, ale v diesel servisu mne ujistili, že se nemůže nic stát.Motoru to naopak prospěje což je pravda a výkon je opravdu větší a nástup kroutícího monentu razantnější.Mohu jenom doporučit.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, že některá paliva jsou již aditivována, ale i tak se jim nedá stoprocentně věřit v našich zeměpisných šířkách s tržním hospodářstvím.Přidáním aditiva se nic neskazí. Nejlepší je koupit normální naftu, kterou si sám poctivě upravíš.Naftu, ktrerou upravují sami prodejci paliv je od Shell,OMV, ESSO a Benzina.

Moje dávkování aditiva, které se mi povedlo do nafty od Benziny.Do 30 l 100ml aditiva.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promíchávání aditiva s naftou není nutné.Před tankováním se naleje do nádrže potřebná dávka aditiva a následně dotankuje palivo.K promíchání dojde samo.

CASTROL stojí 250,00 Kč a dle návodu vystačí na 500l nafty.

Shell stojí 89,00Kč a dle návodu vystačí na 40l nafty.

Dle mých zkušeností nafta od Benziny mému vozidlu moc nejede, ale pokud ji vylepšíte aditivem o 2-5 cetanů, je to o něčem jiném.

Nyní probíhají testy aditiv ve specializovaných laboratořích a v dubnu budou zveřejněny výsledky.Podle výsledků se ukáže, které aditivum je nejlepší.Zatím musíme dát jenom na naše pocity.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky používám Castrol TDA a super 0,5L za 185,-Kč Ale pozor, není ho tam 0,5litrů, ale pouze 375ml, je to jen 0,5L nádobka. Aspoň tak to teda mám já, na nádobce je nápis 0,5L ale obsah je jinej.

Pak jsem ještě vyzkoušel aditiva Bishop Original a taky dost dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xantik

Taky používám Castrol TDA a super 0,5L za 185,-Kč Ale pozor, není ho tam 0,5litrů, ale pouze 375ml, je to jen 0,5L nádobka. Aspoň tak to teda mám já, na nádobce je nápis 0,5L ale obsah je jinej.

Pak jsem ještě vyzkoušel aditiva Bishop Original a taky dost dobrý.

V jakém poměru mixuješ aditivum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...