Jump to content
Ferin007

Nezapnutí PP

Recommended Posts

Mám RT3 (sdruženej přístroj s navigací, PP má velkej barevnej displej). Asi dvakrát nebo třikrát se mi stalo, že po nastartování zůstal displej černej. Když sem nastartoval znova, bylo to zas OK. Stává se to někomu z vás? Nevíte, čím by to mohlo být? Díky za rady a postřehy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,taky mám model s LCD, pokud tu obrazovku nevypnu sám tak většinou funguje-záměrně píšu že většinou, stáva se mi že při teplotách pod -10´C mu trvá dost dlouho než najede, není to náhodou i tvůj problém???? Jinak jak jsi spokojený s navigací v ČR??? Já mam verzi z roku 2005 a krom Prahy,Brna,Ostravy jsou města a hledání ulic dost velký problém. Jinak přeji mnoho uspěchu....:super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nevypneš sám? To de?

Je pravda, že to dělalo většinou po ránu, ale nikdy nebylo pod nulou. Jednou to teď udělalo ale odpoledne (asi 11 stupnu) a ujel sem s tím tak 300 m, než sem si všim, že to nejede. Takže na pomalejší start to nevypadá. :nevim

Mapy mám 2006-2007 2. edici, ale v CR sem s tim jezdit este nezkousel. Má to myslím 68 % pokrytí, nebo co, pokud si dobře pamatuju. Čechy by měly být komplet, Morava hlavně města a okolí. Chystám se to vyzkoušet i u nás někde na venkově, tak dám vědět.

PS: Ale jinak systém jede, pač přepínat mezi obrazovkama se dá, akorát to člověk nevidí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LCD vypneš tím tlačítkem tlačítkem uplně v pravo dole/u sim karty/ teď se mi nechce do auta ale mělo by to tak být. Nevím jestli si to pamatuje i po vypnuti klíčem a následném nastartování, ale určitě tím tlačítkem vypneš LCD třeba v noci když tě bolej oči. Jedním stiskem se vypne 95procent obrazovky a zůstane mi jen teplota, hodiny a radio a dalším stiskem vypnu lcd uplně takže je uplně černý bez podsvícení. Jinak kolik máš ted v zimě spotřebu? Ja mám 2,0HDI 110k FAP a jsem na 6,5L a to se krotím kde to jde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha. Je tam myslím tlačítko Dark. Tak dík za tip.

Podle PP taky 6,5, ale s velkým nájezdem po městě a eště se ta spotřeba snižuje. Ale taky se snažím krotit. Reálnou se chystám spočítat v dohledné době po nabrání plné. Ale co sem slyšel, tak se to moc neodchyluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×