Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rádio 605


malyhonza

Recommended Posts

chlapci nevíte někdo jaké rádio má být origo v 605 3.0 SV24? někdo mi ho ukradl a ji s konektorama a zbyla mi akorát jakási páčka pod volantem. nevíte o nějakým rádiu? kdyžtak foto.

V té douře po tom rádiu jsem objevil ještě takový káblík hnědé barvy s placatým konektorem o velikosti 5x2mm, nevíte co to je?

moc děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, radio tam má být podle výbavy, dělali se jen dvě a to kazetové a pak kazetové s CD ale jelikož 3l byl nejvetší luxus ohledne výbavy, tak se tam dávalo radio, které umělo changer a cd - označení CLARION PU9879 A!

Pokud mas zajem toto radio mam naprodej, napis mi na jakub.pechar@csav.cz - poslu foto.

Ohledně kabelu, tak jeden by měl být napajení, další dva k ovladání radia pod volantem a ten malinkej by měl být na anténu, aby zajela, když vytáhneš kliček ze zapalování nebo vypneš radio.. a pak tam můžes mít ještě jeden jako přípojku na changer.

[upravil dne 17/2/2007 Pechy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už jsem to dal elektrikářovy a koupil jsem tam klasický autorádio na mp3, sice tam vypadá nějak moc moderně vzhledem k té hranaté palubovce, ale čert to vem. hraje to úplně perfektně. je tam ale nějak moc repráků. 2ks v předních dveřích, 2ks na zadním platě a 4ks v zadních dveřích. to se tam dávalo normálně taková palba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Freedy

Já jich mám taky 10. 2 v palubce, 2 přední dveře, 4 zadní dveře a 2 na zadnim platu. A rádio origo ten Clarion s cd měničem v kufru.

Ja jich mam teda jenom 6, protoze jsem zjistil, ze do zadnich dveri nemam natahane asi kable na repro, resp. jsem je tam nenasel, tak se mi s tim nechce drbat...hraje to i tak rozumne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...