Jump to content
Sign in to follow this  
malyhonza

rádio 605

Recommended Posts

chlapci nevíte někdo jaké rádio má být origo v 605 3.0 SV24? někdo mi ho ukradl a ji s konektorama a zbyla mi akorát jakási páčka pod volantem. nevíte o nějakým rádiu? kdyžtak foto.

V té douře po tom rádiu jsem objevil ještě takový káblík hnědé barvy s placatým konektorem o velikosti 5x2mm, nevíte co to je?

moc děkuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, radio tam má být podle výbavy, dělali se jen dvě a to kazetové a pak kazetové s CD ale jelikož 3l byl nejvetší luxus ohledne výbavy, tak se tam dávalo radio, které umělo changer a cd - označení CLARION PU9879 A!

Pokud mas zajem toto radio mam naprodej, napis mi na jakub.pechar@csav.cz - poslu foto.

Ohledně kabelu, tak jeden by měl být napajení, další dva k ovladání radia pod volantem a ten malinkej by měl být na anténu, aby zajela, když vytáhneš kliček ze zapalování nebo vypneš radio.. a pak tam můžes mít ještě jeden jako přípojku na changer.

[upravil dne 17/2/2007 Pechy]

Share this post


Link to post
Share on other sites

já už jsem to dal elektrikářovy a koupil jsem tam klasický autorádio na mp3, sice tam vypadá nějak moc moderně vzhledem k té hranaté palubovce, ale čert to vem. hraje to úplně perfektně. je tam ale nějak moc repráků. 2ks v předních dveřích, 2ks na zadním platě a 4ks v zadních dveřích. to se tam dávalo normálně taková palba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 v zadnich dverich ? jak ste to tam narvali, dyt je tam montaz pro jedno repro do kazdeho :) tak jako v prednich dverich :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Původně zaslal: Freedy

Já jich mám taky 10. 2 v palubce, 2 přední dveře, 4 zadní dveře a 2 na zadnim platu. A rádio origo ten Clarion s cd měničem v kufru.

Ja jich mam teda jenom 6, protoze jsem zjistil, ze do zadnich dveri nemam natahane asi kable na repro, resp. jsem je tam nenasel, tak se mi s tim nechce drbat...hraje to i tak rozumne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×