Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Křídlo na 405


oddie

Recommended Posts

Pro změnu, mám na prodej orig. křídlo na 405 - obyčejné, bez brzd. světla... Barva stříbrná metalíza, může k tomu být případně i celé víko kufru na nový model (od 93 výš), barva pochopitelně taky stříbrná...

Ještě by byl \"lepší\" zadní nárazník s tenkou stříbrnou lištičkou, a lišty na boky se stříbrným pruhem uprostřed (foto dodám časem...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ani ne, spíš mám obavu, zda mi někdo namíchá tu správnou barvu v tak malém množství.

To máš ale jedno, zatím ho nepotřebuju, tak jsem to nijak nesháněl, jen že jsi inzeroval, tak jsem zkusil, zda se občas objeví i v téhle barvě.

BTW: Už Ti zmizel ten index ze stránek? Změnil jsem nastavení, takže by to mělo být ok.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správnou barvu ti namíchá každá prodejna barev, co to míchání dělá - stačí tam s tím přijet. A na to křídlo stačí sprej, ten v metalíze stojí nějaké 300,-. (plus bezbarvý lak, samo). A nebo, si lze nechat namíchat dvě decky do pixličky, natužit jen trošku z toho, a zbytek schovat co kdyby náhodou... Jinak správnej odstín u metalízy taky závisí na šikovnosti dotyčného stříkače - i když se to namíchá přesně, je na tom co zkazit :P

Jinak nepředpokládám, že bych ještě někdy nějaké křídlo měl, tohle se u mě ocitlo už spíš omylem, a je mi na prd, když mám kombíka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mám nové nestříkané a ještě nemontované orig peugeot křídlo bez brzd. světla na sedan 406. Pokud by mi někdo nabídnul nějaké tuningové křídlo tak mu ho nechám za 1600Kc. Ale nechci žádnej extrem nebo brutus. Představuju si něco decentního aby to ladilo s tvary 406tky.

:cool: Pokud nic neseženu tak ho máznu na své autí. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...