Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte Phone Manager pro NOKII


Neon

Recommended Posts

Čus bus fšici,

můžete mi poradit nějaký dobrý telefonní manager pro komonikaci Telefon/PC - konkrétně typ NOKIA 6230. Používán Nokia PC SUITE, ale nedají se tam zálohovat SMSky a celkově ovládání se mi moc nelíbí. Další, kterej jsem kdysi používal byl: Oxygene Phone Manager for nokia phones a ten byl dobrej, ale neumí propojit telefon s PC přes Bluetooth. Takže ... máte někdo nějaký tipy na manager, kterej je dobrej a umí propojení přes bluetooth? Popřípadě, jak se dají v PC suitu zálohovat SMSky?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 6230i a sms se dají stáhnout v poho v PC Suite,po připojení musíš dát odmítnout USB připojení v mobilu a pak přes otevřít v pc Nokii a přes správce to vše stáhnout,dělám to běžně:super

[upravil dne 15/2/2007 mifa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

pri zaloze se te to zepta co vse chces zalohovat,jde vsechno staci zafajfkovat!!daas zalohovat,pak vyberes typ telefonu,pak z telefonu do pocitace a tam je vyber (kontakty,zpravy,galerie,kalendar.......)

Já to přes zálohu vůbec nedělám,důležité je odmítnout USB připojení v telefonu.Nejdřív jsem dal samozřejmě přijmout a pak jsem se dostal jen na kartu.A tam sms v 6230i nedostaaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle ... do compu se mi to dostat z PC SUITu pres zalohu podarilo, ale neda se to tam nikde cist a tak ... potom mi jde jeste, ze je zkopcim na nejake misto na disku, ale kazda SMSka je zvlast ... jestli tomu rozumite, jak to myslim ...

Jde mi o to, jestli se teda z PC SUITu daji SMSky nejak zazalohovat, abych si je primo v nem prohlizel?

Oni: jaka je ta verze Oxgen Phone Manageru?? Muzes mi kdyztak poslat link?? Pripadal mi totiz nejlepsi ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

jj, oxigen je daleko lepší než pc suitle dá se více a podrobněji dělat se všema částma telefonu na které se z pc suitle ani nedostaneš:papa

A připojuješ se taky přes Bluetoothčko?? A jakou máš verzi toho OPM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: mk405

jj, oxigen je daleko lepší než pc suitle dá se více a podrobněji dělat se všema částma telefonu na které se z pc suitle ani nedostaneš:papa

A připojuješ se taky přes Bluetoothčko?? A jakou máš verzi toho OPM?

já mám starší verzi bez blutoočka, ale kámoš u kterého jsi měl auto by ho mohl teoreticky mít:myslim

pc suitle ti opravdu vytvoří jen soubor který nelze prohlížet

oxigen umožnuje pracovat jen třeba se zprávama, nehledě na to že je to jako prohlížeč a umožnuje práci bez telefonu a vidíš pořát všechna data;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám verzí Oxygen Phone Manager 2.8.5.2 a ta má i BT a všechno... jinak souhlas PC Suite je jen pro pár základních věcí a vpodstatě na nic ale obyč lidem to stačí na zálohu a následný nahrání kontaktů po třeba přehrání FW. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: zkoušel jsi MobilEdit? Sice je takovej univerzalní pro všechny phouny ale je dobrej. Já s ním byl vcelku spokojenej. Oxygen Phone Manager jsem měl taky a byl super, jen nějak kravil, jednou mi všechny kontakty v telefonu přepsal nějakejma nesmyslnejma jmenama, ještě že jsem měl zalohu v nokia pc suite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Já používám verzí Oxygen Phone Manager 2.8.5.2 a ta má i BT a všechno... jinak souhlas PC Suite je jen pro pár základních věcí a vpodstatě na nic ale obyč lidem to stačí na zálohu a následný nahrání kontaktů po třeba přehrání FW. :super

A když pojedeš na Džbán, myslíš, že by jsi mohl (CD Ti donesu) ... byl bych Ti vděčen ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...