Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dovolenka v Chorvátsku


Recommended Posts

Původně zaslal: Tommy306

no pár fotek mám doma v počítači, ale jak jsem psal výše - počasí stálo za prd, takže jsem toho nahoře ani moc nefotil..napiš mi tvůj email na u2u, icq nebo na můj mejl, a já ti to pošlu o víkendu až se vrátím domů;)

[upravil dne 8/3/07 Tommy306]

Ok, poslal jsem ti U2U.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak pani a damy po dlhom citani tejto temy sa zapojim aj ja .bol som v hr asi tak 10 krat.vzdy autom.jednoznacne doporucujem ostrovy.samozrejme myslim brac,hvar,korculu a poloostrov peljesac.na tych mensich ostrovoch som nebol.zatial.s ubytovanim sme nikdy nemali ziadny problem a to ci nas bolo 12 alebo iba dvaja.cesta autom v poho,ale je lepsie ked idu v aute dvaja soferi.velmi spokojni sme boli aj v podgore,tucepi a krasne su aj drasnice.a este k tomu vyletu na sv.jure-fakt vrele odporucam!!!velmi krasny vyhlad ale hlavne 17 km tak trochu adrenalinovej jazdy.bol som tam uz tri krat ,ale isiel by som zas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

boli sme s kolegovcami v chorvátsku 5x teraz chodíme do grécka, odporúčal by som ísť trošku nižšie aspoň pod zadar tam býva v septembri stabilnejšie počasie hore je už chladnejšie, pekne je všade, ubytovanie zoženieš bez problémov dohodneš sa s nimi,

omiš, mimice, trogir, vodice a podobne, makarska tam je tiež krásne a teplo, šťastnú cestu

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...