Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dovolenka v Chorvátsku


Recommended Posts

Ahoj.Jezdím několik let vždy před a po prázdninách,kolem Zagrebu už nikdy pátek,sobota a neděle!!!Jezdím do Omiše,je tam písek a žádný ježek,mám děti 2+5 a jezdím přes den.Tedy ráno ve čtyři,přes Slovensko,Maďarsko,cípek Slovinska - tam je pumpa se záchody,po dálnici až do Karlovace,přes Plitvice,pak dálničním tunelem k Zadaru a zase po pobřeží mimo dálnici.Mám to 1000km/8,6litru benzínu v pěti + klimatizace .Ubytování vždy přes INFO , loni jsem šel sám a za 20 minut jsem našel apartmán sám.Za posledních pět let nebyl s ubytováním až na místě žádný problém.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute,takze tiez suhlasim s makarskou rivierou a okolim.boli sme v chorv uz asi 10 krat a nedam dopustit.na istrii to nie je spatne,ale naj je dalmacia.pardon uplne naj su ostrovi.pomenej ludi nadherna priroda,klud atd.brac,hvar a korcula su velmi krasne.ale suhlasim s nazorom ze treba ist na konci aug resp na zac sept.konkretna destinacia sa tazko doporucuje,pretoze kazdemu vyhovuje nieco ine.ale jednoznacne by som doporucil cestu na blind,tzn vl auto a ubytko riesit na konkretnom mieste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pinďa

Neboj, domluvíš se česky a též anglicky. :D:super:D

Ubytování se většinou dá sehnat na místě do hodinky (když si hodně vybíráš). :aut:myslim:aut

Díky... plánuji si v létě udělat výlet kupátkem... tak se informuji dopředu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvom rade všetkým vďaka za príspevky. Ako som už spomenul chcem ísť do Chorvátska s deťmi /3 a 7/ a chcem sa Vás spýtať, či sa tam niekde nájdu aj PIESOČNATÉ PLÁŽE /aspoň trošku:P.

už vidím odpovede aby som šiel do Bulharska....:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem jiz psal pisek je v Omisi /Duce asi 30Km pred makarskou , a potom na Makarske je jeste jedna plas s piskem , ja bych doporucit Omis /Duce(vesnice pred Omisem) jelikos tam ma usti reka Cidlina tak hloubka zaci az nekde 100-200metru od brehu , zadni jezci , moznost vyletu kanoc Cidliny, stary hrad atd, split 50Km makarska taky kousek,nejvyssi hora v okoli sv Juri cca1700m vyjizdka autem az na vrchol je zazitek , kamaradka tam jezdi s detmi jiz 15let .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cetl jsem ten prispevek jiz davno ja mel stesti tam jet 206 , s 406 nebo C5 bych se asi bal vice preci jenom s malou 206 se tem A6 a Mercedesum lepe vyhybalo , i kdyz byly situace kdy jsem couval na jednom miste asi 3x 50 metru . Za ten zazitek to stalo a podobnych vyjezdu je okoli vice .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu potvrdit, že výjezd na Sv. Jure je opravdu nezapomenutelný zážitek..bohužel jsem tam jel až na zpáteční cestě a nevyšlo zrovna počasí..ikdyž aspoň o zážitek navíc..průjezd bouřkovým mrakem je taky docela adrenalin:aut

tady je aspoň fotka ze zhruba půlky kopce, když jsem sjížděl dolů..

335664_438c2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

můžu potvrdit, že výjezd na Sv. Jure je opravdu nezapomenutelný zážitek..bohužel jsem tam jel až na zpáteční cestě a nevyšlo zrovna počasí..ikdyž aspoň o zážitek navíc..průjezd bouřkovým mrakem je taky docela adrenalin:aut

tady je aspoň fotka ze zhruba půlky kopce, když jsem sjížděl dolů..

Nemel bys kdyztak vice fotek? Vyhled do okoli a tak? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...