Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co takhle 5 mini Vysocina?? 17.3.2007


Co takhle 5 mini Vysocina?? 17.3.2007  

  1. 1. Co takhle 5 mini Vysocina?? 17.3.2007


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

i po silnici me ma uklidnit?

za A, povolena rychlost se jaksi vetsinou nedela dle nejvyssi povolene rychlosti na alespon kousku projeteho useku...to by to vypadalo

za B, to je preci nebezpecne!!!! kde budu mit jako doprovod pancelku s cervenym tercikem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Vvitty

aka: nebudes potrebovat... tam auta nejezdi. to tutam v tej Prahe nemate, silnice kde nejezdi auta?

heh??? co je silnice kde nejezdi auta?:myslim:myslim:o:o:o:o

Jižní spojka kolem osmý? :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Já jsem pro 17. 18 je ohrožené, že by to nevyšlo....

Tím i optimisticky podotýkám, že mám minimálně ještě 3 místa v autě volný, tak i když toho ještě nikdy nikdo nevyužil, tak to znovu nabízím.........

KDO CHCETE JET SE MNOU??????????

tak mi napište na U2U :super :super :super

Jak to vypadá s tím volným místem, já bych jel s tebou. vzal bys to přes zr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Vvitty

aka: nebudes potrebovat... tam auta nejezdi. to tutam v tej Prahe nemate, silnice kde nejezdi auta?

heh??? co je silnice kde nejezdi auta?:myslim:myslim:o:o:o:o

Jižní spojka kolem osmý? :D:aut

to si pletes s parkovistem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

par zajimavosti:) : v dobe srazu probiha vystava Barevne rytmy:Marcela VICHROVÁ , Craig CAHOON-olejomalby, kresba

vystava: Zide v Cechach a na Morave- zapujcila prazska zidovska obec

vystava: Staflova chalupa- abstraktni umeni Renaty Stastne

dale v kine film Apocylypto

18. v divadelnim sale: Jezinky bezinky

17.3. – Ilam, HDF, Basta Fidel - od 20:00 hod.- ska, reggae, rocksteady, folk, dancehall - festival

17.3. - Československá párty No.5 - hity všech režimů a dob s Dj Davidem(byt tam o tyden pozdej, je to s leosem maresem:D:D:D

1. basketbalový ples - 17. března 2007 - od 20:00 hod.

FERDA MRAVENEC - 18. března 2007 - od 15:00 hod- odpolední nedělní divadélko pro děti

17.3. 9:00 – 12:00 hod.: MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ

17.3.07-sobota- 16. ZAHÁJENÍ JARNÍ TURISTICKÉ SEZÓNY V KĆT VYSOČINA VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU - pesi a cyklo vylety(bohuzel turistika pro mirne pokrocile(vekem) sekona v tydnu:):):)

a dale pak skvos, sauna, fitness, zimni stadion :)))chcete-li na stenu, je treba volat predem

omlouvam se kazdemu, koho se dotklo, ze jsem si myslela, ze je Brod ponekud mensi a ponekud klidnejsi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

par zajimavosti:) : v dobe srazu probiha vystava Barevne rytmy:Marcela VICHROVÁ , Craig CAHOON-olejomalby, kresba

vystava: Zide v Cechach a na Morave- zapujcila prazska zidovska obec

vystava: Staflova chalupa- abstraktni umeni Renaty Stastne

dale v kine film Apocylypto

18. v divadelnim sale: Jezinky bezinky

17.3. – Ilam, HDF, Basta Fidel - od 20:00 hod.- ska, reggae, rocksteady, folk, dancehall - festival

17.3. - Československá párty No.5 - hity všech režimů a dob s Dj Davidem(byt tam o tyden pozdej, je to s leosem maresem:D:D:D

1. basketbalový ples - 17. března 2007 - od 20:00 hod.

FERDA MRAVENEC - 18. března 2007 - od 15:00 hod- odpolední nedělní divadélko pro děti

17.3. 9:00 – 12:00 hod.: MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ

17.3.07-sobota- 16. ZAHÁJENÍ JARNÍ TURISTICKÉ SEZÓNY V KĆT VYSOČINA VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU - pesi a cyklo vylety(bohuzel turistika pro mirne pokrocile(vekem) sekona v tydnu:):):)

a dale pak skvos, sauna, fitness, zimni stadion :)))chcete-li na stenu, je treba volat predem

omlouvam se kazdemu, koho se dotklo, ze jsem si myslela, ze je Brod ponekud mensi a ponekud klidnejsi:)

Vendulko a na to všechno by jsi šla raděj, než na sraz P-C někam km od Práglu. To snad ne. Myslím si, že by se ti to tam ani moc nelíbilo a navíc ta bílá čokoláda. Já slintám už teď.... :aut

Nedělej pupínky, nevymlouvej se a dohrké do Havlbrodu a hodíme řeč. Něco pro tebe mám.... Je to důvěrné a důležité :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Já jsem pro 17. 18 je ohrožené, že by to nevyšlo....

Tím i optimisticky podotýkám, že mám minimálně ještě 3 místa v autě volný, tak i když toho ještě nikdy nikdo nevyužil, tak to znovu nabízím.........

KDO CHCETE JET SE MNOU??????????

tak mi napište na U2U :super :super :super

Jak to vypadá s tím volným místem, já bych jel s tebou. vzal bys to přes zr?

Javor. Vzal. Hodím ti fén a dohókáme se.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

ale Dodo, to byl jen prehled kulturnich a sportovnivh zajimavosti odehravajicich se ve meste Havlickove prave v dobe srazu-cili namet na zpestreni, jako byla minule lipnice ci hasicske muzeum;)

Hmm. Tak to jo. Já myslel, že hledáš náhradní program, místo tohoto plánovaného \"nudného shromáždění\".:aut

Jinak já jsem pro. Hlavně ten basketbalový ples :D. Bych si tam připadal, jako malé díťátko....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...