Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkcni klakson


genzer

Recommended Posts

Zdravim,netroubi me klakson,uz jsem je nasel,oba jsou zapojene,ale netroubi,neni na ne nejaka pojistka?koukal jsem na pojistky a vsechny jsou v poradku,popr. na jake ma byt pozici,pac nejsou pojistky znacene,jaka je na co.pomohl by treba planek.Je to 406 coupe rv.2000

[upravil dne 14/2/07 genzer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by genzer

Zdravim,netroubi me klakson,uz jsem je nasel,oba jsou zapojene,ale netroubi,neni na ne nejaka pojistka?koukal jsem na pojistky a vsechny jsou v poradku,popr. na jake ma byt pozici,pac nejsou pojistky znacene,jaka je na co.pomohl by treba planek.Je to 406 coupe rv.2000

[upravil dne 14/2/07 genzer]

Podla mojich informacii klakson nema samostatnu poistku, v manuali je poistka pre sirenu alarmu pod cislom 7 a je na 15 amperov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi nekdo poradit,kde je tlacitko klaksonu u 406 coupe?vzdy jsem si myslel,ze je to na leve pačce,jak se stopusteji svetla,ale v nejake knizce o 406 jsem se docetl,ze se ma zmacknout stred na volantu,ale me proste nejde zmacknout,tak nevim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

Muze mi nekdo poradit,kde je tlacitko klaksonu u 406 coupe?vzdy jsem si myslel,ze je to na leve pačce,jak se stopusteji svetla,ale v nejake knizce o 406 jsem se docetl,ze se ma zmacknout stred na volantu,ale me proste nejde zmacknout,tak nevim:myslim

Jakej máš ročník? :myslim:myslim

Jo a jakej tvar středu volantu? Jako novej model nebo jako starej?

[upravil dne 19/2/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

to jsem si myslel taky,ale podle jinych indicii mam novy model,ale volant ze stareho typu a v tom bude zakopanej pes.ale aspon uz vim,kde hledat:potlesk

No podle palubky, volantu, středovýho panelu a airbagu spolujezdce máš starej model. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná moje otázka bude mimo, ale: je v pořádku klakson jako takový? Zkoušel jsi samostatný klakson přes dva dráty třeba připojit na baterii? - jestli je ok. Nevím jak na 406, ale na své 106 jsem prolezl pojistky, páčku...abych zjistil, že nejde samotný klakson.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: *jose_106*

Možná moje otázka bude mimo, ale: je v pořádku klakson jako takový? Zkoušel jsi samostatný klakson přes dva dráty třeba připojit na baterii? - jestli je ok. Nevím jak na 406, ale na své 106 jsem prolezl pojistky, páčku...abych zjistil, že nejde samotný klakson.

taky dobrý nápad mne u sedanu houkal jen jeden druhý ne

Jinak ještě na klaksonu je zezadu regulační šroub (nevím se to přesně jmenuje). Je zezadu a asi zalitý do nějakého gelu. Pokud by klakson nešel, stojí za to opatlat a zkusit šroubovákem otáčet, třeba se ještě chytí. Já jsem si takhle koupil klakson na vrakáči a pak rozchodil ten původní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...