Jump to content

Rychlost servisu !!!!!


ptuhacek
 Share

Recommended Posts

Zdravím vespolek,

tak jsem si myslel, že když si koupím auto od zavedené zahraniční firmy, že v případě problému bude tento vyřešen v do rozumné doby. BOHUŽEL firma PEUGEOT po 2 měsících není schopna dodat servisu, kde jsem zakoupil vůz 307SW na téměř 700000 hlavní řídící jednotku BSI. Nevíte jak přinutit tuto firmu, aby s nefiremním zákazníkem jednala tak, aby byl spokojen. Servis to urgoval několikrát a já jsem nedávno podal stížnost pomocí zelené linky. Za měsíc odjíždím do zahraničí a jestli mi do té doby tu jednotku nevymění, tak snad budu nucen toto hezké auto vyměnit nebo s nimy zrušit kupní smlouvu. Je to k VZTEKU !!!! :mad::mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Musím si taky trochu postěžovat.

206 1,4 HDI cca 3 týdny po záruce uklepaná trubka k servopumpě. Servis to bez problemů vzal na záruku, ale nyní se již šest /slovy šest/ týdnů čeká na dodání trubky z Francie. Nepomáhají urgence na zastoupení, o náhradním autě ani slovo. Podle posledních informací má jít trubka zítra ve Francii do výroby...

Link to comment
Share on other sites

mam znamou v citroenu CR a ta tvrdi, ze francouz se nenecha popohanet. Kdyz je \"otravujou\" s tim, ze chtej tohle a tohle auto, tak to snekozroutum trva jeste dyl.

chce to pevny nervy. Hoodddnnneeee ppppeeeeevvvvvvvnnnnnnyyyyyyy!

Link to comment
Share on other sites

Proto je mozna lepsi si nekupovat nove auto :( ... sice neni nic na zaruku ale vsechny dily se daji sehnat celkem rychle ... vrakac nemecko etc etc ... jeste se mi nestalo ze bych nesehnal dil do tydne ... je mi vas fakt lito ... to bych to tam asi rozkopal

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozor změna, dneska mi sdělili, že to BSIčko už ve Francii naložili. Před 14 dny jsem jim tam nechal auto kvůli ještě pár drobnostem a protože ani poslední termín daný na 1.9 nesplnili, upozornil jsem je na to, že pokud to auto nebude opravený do začátku října (zima se přece jenom už blíží a musí se koupit zimní výbava), tak budu požadovat zrušení smlouvy a vrácení peněz. Tak snad už to bude OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak pánové, radši jsem to nechal až na dnešek, ale dnes jsem si auto vyzvedl opravený (?). BSI z Francie odešlo 29.9 (po 4 měsících) a včera mi ho vyměnili. Odezvy na ovládání auta se zlepšily, ale problém s blikajícím ukazatelem oleje (dle manuálu vadný měřič hladiny oleje) tím nebyl vyřešen. Takže ho stejně budou nakonec měnit. Navíc zřejmě po měsíci stání venku v servisu se mi přestalo při zapnutí zapalování vracet levé zrcátko do původní polohy. Musím dát příkaz na sklopení zrcátek ručně a pak se odklopí. Takže další pokračování. Doufám jenom, že všechny problémy vychytám ještě v záruční době a pak už bude vše OK :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...