Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motorový olej do 1.4 benzín


radek462

Recommended Posts

Sorry za OT ale mám taký malý dotaz: budem mať teraz prvú servisnú prehliadku (pri 30.000, teraz mám 27.800) a zaujímalo by ma, či si môžem olej priniesť vlastný, pretože sa mi nechce dávať nehorázne sumy za ich ORIGO značkový Shell, ktorý ja kúpim za tretinovú cenu ?!!??...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cinicman

Sorry za OT ale mám taký malý dotaz: budem mať teraz prvú servisnú prehliadku (pri 30.000, teraz mám 27.800) a zaujímalo by ma, či si môžem olej priniesť vlastný, pretože sa mi nechce dávať nehorázne sumy za ich ORIGO značkový Shell, ktorý ja kúpim za tretinovú cenu ?!!??...

Oriho je total a dobře vědi, proč do neového motoru nelejou kdejakou vazelínu, když je to v záruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vectorOriho je total a dobře vědi, proč do neového motoru nelejou kdejakou vazelínu, když je to v záruce.

Veď hej, ja do toho žiaden Lidl-olej dávať nechcem... ide len o to, že mám známeho, ktorý dováža oleje a vie mi ich dať za dosť dobré ceny, takže preto... asi zavolám do servisu a skúsim sa dohodnúť... dúfam že sa bude dať dohodnúť... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...