Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Michelin nebo Dunlop


Michal.B

Recommended Posts

Jo jo Michelin Energy a také spokojenost....

Pokud někdo chce magnety na asfalt, Nokian...sice je měkčí a vydrží od nějakou tisícovku km méně, ale přidavaj do nich snad lepidlo na asfalt:super

Jinak dle Tvého výběru bych šel do Michelin....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se teď rozhoduji jakou značku si koupím. Co jsem se díval na net tak všude vyhrávají micheliny a bridgestony... Micheliny Primacy stojí ale balík - jsou to jedny z nejdražších pneu...

Ale asi je koupím. Na pneu a brzdách se nemá šetřit! Zvlášť když máte pod kapotou V6tku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem koupil auto s Micheliny energy a moc spokojenej nejsem.Je pravda,ze drzi jak cert ale jsou tak nehorazne hlucne....:grr.Zimaky mam Good Year ultra grip 7 a ty jsou tak o polovinu min hlucnejsi a drzi uplne stejne:superTaky me ceka koupe letnich a sam nevim co vzit.Premyslim o Bridgestone,Good Year a nebo Dunlop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

taky se teď rozhoduji jakou značku si koupím. Co jsem se díval na net tak všude vyhrávají micheliny a bridgestony... Micheliny Primacy stojí ale balík - jsou to jedny z nejdražších pneu...

Ale asi je koupím. Na pneu a brzdách se nemá šetřit! Zvlášť když máte pod kapotou V6tku ;)

Když už micheliny, tak Pilot sport 2, ty se právě umísťují v testech na špičce. Ted jsem právě váhal mezi nima a Bridgestonama potenza 50. Nakonec jsem vybral bridgestony 225/45/17, hold cena taky rozhoduje i když jsou micheliny na suchu o malinko lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: @re

taky se teď rozhoduji jakou značku si koupím. Co jsem se díval na net tak všude vyhrávají micheliny a bridgestony... Micheliny Primacy stojí ale balík - jsou to jedny z nejdražších pneu...

Ale asi je koupím. Na pneu a brzdách se nemá šetřit! Zvlášť když máte pod kapotou V6tku ;)

Když už micheliny, tak Pilot sport 2, ty se právě umísťují v testech na špičce. Ted jsem právě váhal mezi nima a Bridgestonama potenza 50. Nakonec jsem vybral bridgestony 225/45/17, hold cena taky rozhoduje i když jsou micheliny na suchu o malinko lepší.

Určitě! Cena je vždy \"až\" na prvním místě :) Mám ale taky dilema proto, protože mám dvě nové micheliny primacy a potřebuji k nim ještě dvě. A mám obavy, že když k nim dám bridgestony, že to může dělat paseku... Jinak bych asi taky šel do bridgestonu... u 215/55 r16 co tam zatím mám je rozdíl na jedné pneu víc než 1.000kč a to je dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...