Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplnění palubního počítače


JohnyLee

Recommended Posts

PLS mám P206 1,4i rv2001 a mám pouze hodiny(ani datum ani teplota).PP by tam asi nešel,že? ,takže šel by tam dát,alespon jinej display,aby mě to ukazovalo i datum a hlášku o otevřených dveřích?Teď mě to hlásí otevřené dveře jen pípáním a blikáním světla uvnitř vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zafon

musím se pochlubit, rozchodil jsem palub. PC :papa ale v mém případě se jednalo pouze o prohození displeje a upravení ,,mačkátka,,. Ale fakt super :D

Jak se ti podařilo sundfat středovou konzolu v ktzeré je displej ? Já na tzo nechci jít nějak hrubě ale jemně mě to nejde možná dělám něco špatně může tu někdo dát návod jak na to ? co jsií použil za displej origo z 206 nebo z 307 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoducho to je na zapadkach, to treba trosku potlacit ku oknu prednemu, a hore , troska sily, ono to vyskoci jednoducho. Uplna hracka. Zafon, a ty si mal predtym aky displey?? A koncovky ti sedeli? ved palubak sa musi pripojit na otacky motora,tachometer,zmacknutie plynu, atd, nechapem ako ti to moze ist s tym ze len prehodis packu a displey. Montaz palubaku je troska tazsia. Funguje ti dobre?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

multiplex je sběrnice kterou komunkují zařízení ve vozidle s centrální jednotkou BSI (velká krabice cca 12x12cm přidělána v prosotorové časti na levé straně vedle prohlubně na nasávaný vzduch - vedou do ní tři tlustý svazky)

např. radio s CD (RD3) komunikuje s jednotkou a ta pak posílá údaje na displej (středový ve vozidle).

Tuším multiplex je od 2001 a výš ale nevím vyčetl jsem to tu :)

PS: Pokud melu tak mě opravte

[upravil dne 16.4.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže, já mám rok 2003. takže Bsi a MUX. měl jsem displej A - jednořádkový. hodiny,datum,hlášky od dveří. v mém případě se koupí dvouřádkový na zadní straně napsáno PT -40 nebo tak něco, vymění se (konektor je stejný) a zprovozní se mačkátko v pravé páčce. PRo více info koukněte sem http://www.tuningclub206.com/forum/viewtopic.php?t=604

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze, od roku 2001 dole, su trosku ine palubne pc, myslim ze dvojdriadkove displeye, kdezto do novsich sa davaju uz trojriadkove, ja mam prave ten dvojriadkovy kde sa ukazuje radio , wexler cd, teplota, datum a cas, a pozeral som ze auta rocnikoc kolem 1999 a 2000 a maju palubny pc od vyroby tak maju presne ten isty displey dvojriadkovy. Takze myslim ze takisto ako vam isiel na tych novsich dat palubak, tak by to malo ist aj na tych starsich, len kua aky postup, co tam treba spravit. Je jasne ze aj rocniky 99 mali palubne pc,a pritom vtedy sa este tie trojriadkove displeye nevyrabali. Len ako to spravit, neskusal to niekto na tychto modeloch 2000 a nizsie? Myslim ze by nebolo treba menit ani displey (teda to neplati pre tych co maju iba velke hodinky na displey), maximalne mozno packu menit na prepinanie palubaku. Myslim ze ked to islo aj u tych novsich pomerne jednoducho, tak by to malo ist aj u starsich. Ja mam pt 30 displey, a jeden hore pisal ze mu ho niekto posielal a ze bol aj s palubnym pc , takze urcite bol, ale starsi model, ine koncovky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlape keby si radsej pomohol, :roker , odpisali mi z jedneho peugeotu na otazku ci je mozne namontovat na moj rocnik 1999 peugeot 206 palubny pc uz toto -

teoreticky áno ale, treba zistiť či v systéme riadenia počítaču je možnosť

prihlásiť palubný počítač,

treba si u nás dohodnúť termín diagnostiky a podľa výsledku sa dajú nd

objednať

tak myslim ze asi to bude najlepsie ist na diagnostiku do peugeotu co im povie pc, ak povie nie tak asi to bude to posledne ohladom palubaku , dalsia snaha uz bude marna :( , dufam ze mi tam ten palubak najdu :))))) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

denoo: kdybych věděl odpovím mě stačí pouze vyměnit displej a mělo by to jet uvidíme po 11.5 to bych měl mít na stole displej z 307 :) tak pak ho namontuji a uvidíme bohužel tedka řeším spíše více tohle () než palubák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denoo

chlape keby si radsej pomohol, :roker , odpisali mi z jedneho peugeotu na otazku ci je mozne namontovat na moj rocnik 1999 peugeot 206 palubny pc uz toto -

teoreticky áno ale, treba zistiť či v systéme riadenia počítaču je možnosť

prihlásiť palubný počítač,

treba si u nás dohodnúť termín diagnostiky a podľa výsledku sa dajú nd

objednať

tak myslim ze asi to bude najlepsie ist na diagnostiku do peugeotu co im povie pc, ak povie nie tak asi to bude to posledne ohladom palubaku , dalsia snaha uz bude marna :( , dufam ze mi tam ten palubak najdu :))))) .

Řeším ůplně stejný problém jelikož mám r.v.2000.Konečně jsem se něco dozvěděl,protože všichni řeší mladší ročníky z multiplexem,což se nás netýká.Příští týden jedu na diagnostiku tak uvidím jestli to půjde přihlásit.budu informovat jak jsem dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

denoo: kdybych věděl odpovím mě stačí pouze vyměnit displej a mělo by to jet uvidíme po 11.5 to bych měl mít na stole displej z 307 :) tak pak ho namontuji a uvidíme bohužel tedka řeším spíše více tohle () než palubák

Zkus se na ten displej zeptat tady http://www.eurovrak.cz/ (přes e-mail). Já sháněl konektory na světla a tam mě nechali ucvaknout, co jsem potřeboval. Ale nejsou zrovna nejlevnější...

Teoreticky bych ti to tam mohl zajet vyzvednout a poslat ti to do Prostějova po sestře, ale asi by bylo lepší kdybys to viděl na tom vrakovišti in natura (abych nevzal něco jiného).

[upravil dne 26.4.2007 ICEMAN]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leška

Řeším ůplně stejný problém jelikož mám r.v.2000.Konečně jsem se něco dozvěděl,protože všichni řeší mladší ročníky z multiplexem,což se nás netýká.Příští týden jedu na diagnostiku tak uvidím jestli to půjde přihlásit.budu informovat jak jsem dopadl.

Dej vědět, jak jsi dopadl, protože u mě bude postup pravděpodobně úplně stejný (taky r.v.2000) :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ICEMAN

Původně zaslal: KoNG

denoo: kdybych věděl odpovím mě stačí pouze vyměnit displej a mělo by to jet uvidíme po 11.5 to bych měl mít na stole displej z 307 :) tak pak ho namontuji a uvidíme bohužel tedka řeším spíše více tohle () než palubák

Zkus se na ten displej zeptat tady http://www.eurovrak.cz/ (přes e-mail). Já sháněl konektory na světla a tam mě nechali ucvaknout, co jsem potřeboval. Ale nejsou zrovna nejlevnější...

Teoreticky bych ti to tam mohl zajet vyzvednout a poslat ti to do Prostějova po sestře, ale asi by bylo lepší kdybys to viděl na tom vrakovišti in natura (abych nevzal něco jiného).

[upravil dne 26.4.2007 ICEMAN]

Jasan zkusím zatím mám nabídku na displej za 1500kč sice je to z 307 ale mělo by to bejt stejný ;)

BTW: já mám napsáno BSI jednotka typ E02-00

[upravil dne 27.4.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...