Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplnění palubního počítače


JohnyLee

Recommended Posts

Ave všem lvíčatům,

rád bych se zeptal, zda lze nějak doplnit palubní počítač do 1,4 HDi, rok výroby 2006... Mám jen dvořádkovou kapličku, pochopitelně počítám s výměnou za třířádkovou, spíš mne zajímá, zda už to někdo neřešil a nevyřešil... :myslim Jsem nakloněn oficiálním řešením(peugeot servis) i neoficiálním(Franta k kůlně s matrošem z vrakoviště;))

Díky všem...

jl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnooo... zájem stále trvá, jen jsem byl churav, proto pomlka... Mohu poprosit o podrobnosti?

Mimochodem: ptal jsem se přímo v servisu Peugeota a ten ignorant mechanická mi na můj dotaz řekl, že by to stálo cca 200.000,- Kč, že prý jen díly spočítal z hlavy tak na cca 100.000,- Kč... Nadechnutí mi trvalo hodně dlouho... :mad::bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bloodeye

Mna zasa zaujima,ci sa da neak dostat info zo SONY radia do palubneho dispeja???

Mne ten displej ukazuje len cas,datum,teplotu,neda sa to nejak vylepsit? Mam 206cc rv.2001:myslim

Zkus tohle

http://www.stualarm.cz/produkt/53dpgs003-adapter-ovl-volantu-displej-peugeot/sony/

Sice je to docela drahé, ale co naděláš...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnooo... zájem stále trvá, jen jsem byl churav, proto pomlka... Mohu poprosit o podrobnosti?

Mimochodem: ptal jsem se přímo v servisu Peugeota a ten ignorant mechanická mi na můj dotaz řekl, že by to stálo cca 200.000,- Kč, že prý jen díly spočítal z hlavy tak na cca 100.000,- Kč... Nadechnutí mi trvalo hodně dlouho.

Jsou 3 druhy pc 1 jen hodiny,2 hodiny, teploměr rádio.3 vše plus pc spotřeba momentální,průměr,dojezd.Mám i foto.Info na 608824337

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: Bloodeye

Mna zasa zaujima,ci sa da neak dostat info zo SONY radia do palubneho dispeja???

Mne ten displej ukazuje len cas,datum,teplotu,neda sa to nejak vylepsit? Mam 206cc rv.2001:myslim

Zkus tohle

http://www.stualarm.cz/produkt/53dpgs003-adapter-ovl-volantu-displej-peugeot/sony/

Sice je to docela drahé, ale co naděláš...:nevim

supeeer,diiiik:papa

casom to kupim,lenze ja na autoradiu nemam koncovku jack ako na obrazku/ta koncovka tam je len na radiach s ovladanim na volante v baleni/...ale myslim,ze tam je aj druha koncovka... Hlavne mi ide o to ovladanie pod volantom,predchadza to nehodam:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No ta váměna mě taky zajímá mám 1.4HDi z roku 2005 ... jinak taktéž zvažuji nákup Sony autorádia redukce ovládání pod volant jelikož jsem zjsitil že když se koupí redukce i s displejem takm bych přišel o možnost zapojit CD changer a to by byla přeci jenom škoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leška

Zdravím na tu vaši rok výroby 2006 to určitě jde!Máte novou verzi bsi,bohužel na tu mou z roku 2000 to nešlo.Nakoupil jsem si věci na předělání na pc,které mi zůstaly,takže pokud máte zájem ,zbyl mi display na pc.

prodal jsi už ty věci na palubní PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zafon

Původně zaslal: Leška

Zdravím na tu vaši rok výroby 2006 to určitě jde!Máte novou verzi bsi,bohužel na tu mou z roku 2000 to nešlo.Nakoupil jsem si věci na předělání na pc,které mi zůstaly,takže pokud máte zájem ,zbyl mi display na pc.

prodal jsi už ty věci na palubní PC?

Neprodal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

laicky se zeptám jaký věci ?

Displej B ? Ještě něco ?

Jsou displeje 3. ten první má jen hodiny,2 má hodiny a teploměr a 3 má vše plus PC.Já mám ten 3 typ a ještě tu kapličku nad displejem.Páčku k volantu bohužel nemám,ale v autokelly stojí 1200kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já jsem teda žil celou dobu v tom, že stačí mít displej typu B a pak jen zprovoznit mačkání v páčce a bude ti už valit ukazatel spotřeby atd. Proč se teda bavíte o 3 řádkovém? na jiném foru se toto řešilo a výsledkem bylo že stačí 2 řádkový displej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leška

Původně zaslal: zafon

Původně zaslal: Leška

Zdravím na tu vaši rok výroby 2006 to určitě jde!Máte novou verzi bsi,bohužel na tu mou z roku 2000 to nešlo.Nakoupil jsem si věci na předělání na pc,které mi zůstaly,takže pokud máte zájem ,zbyl mi display na pc.

prodal jsi už ty věci na palubní PC?

Neprodal

máš ty díly ještě? měl bych o to zájem, ozvi se kdyžtak na logostic@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zafon

hele já jsem teda žil celou dobu v tom, že stačí mít displej typu B a pak jen zprovoznit mačkání v páčce a bude ti už valit ukazatel spotřeby atd. Proč se teda bavíte o 3 řádkovém? na jiném foru se toto řešilo a výsledkem bylo že stačí 2 řádkový displej

Já s tím teda zkušenosti nemám,ale když jsem si ho chtěl sprovoznit na svém autě a kupoval jsem displaj,tak ten borec co mi to prodával tak mi říkal že jsou 3 druhy a na pc potřebuji typ 3,ten typ b ukazuje pouze hodiny a teplotu.Bohužel na mém autě není multiplex takže n zprovoznění bych potřeboval novou ř.j. byla by to velká investice.Takže mi ten displej zbyl.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leška

Původně zaslal: zafon

hele já jsem teda žil celou dobu v tom, že stačí mít displej typu B a pak jen zprovoznit mačkání v páčce a bude ti už valit ukazatel spotřeby atd. Proč se teda bavíte o 3 řádkovém? na jiném foru se toto řešilo a výsledkem bylo že stačí 2 řádkový displej

Já s tím teda zkušenosti nemám,ale když jsem si ho chtěl sprovoznit na svém autě a kupoval jsem displaj,tak ten borec co mi to prodával tak mi říkal že jsou 3 druhy a na pc potřebuji typ 3,ten typ b ukazuje pouze hodiny a teplotu.Bohužel na mém autě není multiplex takže n zprovoznění bych potřeboval novou ř.j. byla by to velká investice.Takže mi ten displej zbyl.:myslim

Hele, já mám teda v autě dlouhý jednořádkový displej, který mi ukazuje hodiny, datum a hlášky např od otevřených dveří. Pokud se teda počítá, že displej jen s hodinami je typ A, hodiny,datum, hlášky typ B a poslední typ displeje - typ C, tak by to sedělo. Totiž někdě ho nazývají displejem B a tady displej C :). Mohl by jsi mi na ten email o článek výše poslat prosím foto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se právě dočetl o pár článků výš, že máš typ číslo 3 s kapličkou, to by mělo být to co sháním. prosimtě je na zadní straně napsané PPT40. Z jakého roku auta to je, protože když by to bylo z auta, který neměl multiplex bylo by mi to k ničemu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...