Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamlžení oken Peugeot 406 1.8 16V rok 97/98


benik1984

Recommended Posts

Zdravím. Chtěl jsem se zeptat a požádat o radu. Mám Peugeot viz nahoře. Do teď jsem neměl se zamlžením žádný problém ,ale z ničeho nic mám v autě jako v parní lázni. A to neprší ani nemrze... Zkoušel jsem snad všechny přípravky proti zamlžení a nic. (Teplý studešný ofuk) a nic...:bojimPoslední dobou mi nějak uniká voda v chladiči asi tak 2-3 dcl na 100 km. Nemohlo by to být tím? Nebo nějaká netěsnost nebo ucpaný výdech ve voze? Taky jsem kontroloval jestli mi tam někama neteče, ale všude sucho a teplo??? Díky moc za radu nebo zkušenosti.Ruben :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak je to u 406 s praci ale me to stalo i s radiatorem +kontrola RJ jestli tam po montazi neni chyba + kapalina vcetne odvzdusneni 4300Kc , a z toho radiator stal 1300Kc ale jestli ta prace u 406 bude jednodussi tak to ti gratuluju protoze u 306 se musi vsechno(palubovka komplet cela) :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem to dal opravit. Sna d to bude v pohode... Kamarád si s tím trochu pohrál a utěsnil dírku co vedla do topeni a tam se to asi odpařovalo. Uvidíme při delší jízdě co to udělá... Díky za rady... Třeba je ještě budu potřebovat... Jinak v nejbližsí době mne čeká výměna koncového dílu výfuku... takže se trochu rozyspou korunky...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: benik1984

Dneska jsem to dal opravit. Sna d to bude v pohode... Kamarád si s tím trochu pohrál a utěsnil dírku co vedla do topeni a tam se to asi odpařovalo. Uvidíme při delší jízdě co to udělá... Díky za rady... Třeba je ještě budu potřebovat... Jinak v nejbližsí době mne čeká výměna koncového dílu výfuku... takže se trochu rozyspou korunky...:roll

nechci delat reklamu ale koncovy dil vyfuku jsem ted menil u Spei servis, dal jsem tam znacku Walker ( i ten predchozi vyfuk byl Walker a vydrzel 6let ) a i s montazi me to vyslo na 2290Kc, samotny dil stal 1900Kc (cena ale plati jen pri montazi u nich ), v 10rano jsem jim napsal email a v jednu uz jsem mel vyfuk na aute, i kdyz nejsi z Phy, dalo by se to zvladnout i pri nejakem vyletu sem, eventuelne ted koukam ze maj i pobocku v Brne nebo ve Znojme kontakty zde, zkus jim napsat email

[upravil dne 13/2/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

u 406 není problém vyměnit radiátor jen se musí sundat sloupek řízení /tedy volant /a míti potřebný thorx na povolení volantu.Dělal jsem to před 2ma roky u svého sedanu tak práce na 4 hodky +-něco.Radiator mne vyšel na 1300 v autobenexu,byly součástí i 2 ks gumičky.Palubka se rozebírat nemusí,doma mám snad i nějaké fotky ale nejsem si jist

Nehodil by jsi sem prosim ty fotky? Sice problemy s topenim nemam, ale i tak by me ta vymena zajimala... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: komisar

u 406 není problém vyměnit radiátor jen se musí sundat sloupek řízení /tedy volant /a míti potřebný thorx na povolení volantu.Dělal jsem to před 2ma roky u svého sedanu tak práce na 4 hodky +-něco.Radiator mne vyšel na 1300 v autobenexu,byly součástí i 2 ks gumičky.Palubka se rozebírat nemusí,doma mám snad i nějaké fotky ale nejsem si jist

Nehodil by jsi sem prosim ty fotky? Sice problemy s topenim nemam, ale i tak by me ta vymena zajimala... :papa

Díky za radu. Dneska jsem tam napsal, tak snad mi dají odpověď. Doufám, že to nebude ve znojmě dražší než v Praze...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...