Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Příručka


Guest Dave_406

Recommended Posts

Nedávno jsem koupil 406ku 1.8 16V dotaženou z Francie. Takže bez knížky. Tak sháním český manuál k tomuto vozu (800,- ve firemní prodejně se mi zdá dost). Kdyby se našel nějaký dobrodinec co ji vlastní jestli by ji neoskenoval nebo neokopíroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam podobny problem, zatim jsem tu par lidi pozadal o podobnou sluzbycku - snad se nekdo ustrne - zatim ti muzu nabidnout pouze polskou verzi - No neni to ono, ale porad lepsi nez ruska ci nemecka :D

http://prawo.uni.wroc.pl/~konrad/peugeot_406_instrukcja_pl.pdf

Pokud by se ti podarilo sehnat ji v Cestine ozvy se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Sepp má pravdu že už něco v el. podobě existuje, ale jestli jsi to už viděl tak je tam pár stránek neúplnejch nebo chybí úplně, a taky je tam pár věcí který jsem nebyl schopen přeložit. Pokud vlastníš manuál o stejném nebo podobném složení tak to zkus vzít přes digi fo?ák. Hlavní je čitelnost. Nebo pokud jsi z VČ a měl bys cestu přes Holice tak by jsme se mohli nějak domluvit. Tel. ne mě je tady vidět a mejl: dave_k@email.cz.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 roky později...

Nějaké odkazy na manuály na starý i nový model se povalují po foru, je to vše co se dalo najít na netu, je tam i ten co překládal Dave K z Polštiny

Jinak pokud někdo zapujčí český manuál jsem ochoten to na srazu v Kostelci nafotit;) Je to za chvilku;)

[upravil dne 5/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...