Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krytky na lité kola


gen.Migen

Recommended Posts

Zdravím všechny

Protože už dlouho sháním poklice na moje kola viz. obrázek a nemužu sehnat, tak se chci zeptat jestli by tady někdo nevěděl kde je sehnat. Nejedná se o poklice na celý kolo, ale jen o jakousi takovou krytku na jeden šroubek, která kryje střed kola (šrouby). Nevite nědko prosim kde bych ty krytky mohl sehnat? Uznejte samy, že takhle to kolo vypadá nic moc:)

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

Ale sranda bokom, ja mam origos elektrony od Peugeota a na jednom kolese chyba ta stredova cierna krytka so striebornym levikom, zatial to este nie je priorita cislo jeden, tak to neriesim.

no original krytka by se mela dat sehnat jako ND, hod sem fotku jak ten elektron vypada a zkusim zjistit cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gen.Migen

Zdravím všechny

Protože už dlouho sháním poklice na moje kola viz. obrázek a nemužu sehnat, tak se chci zeptat jestli by tady někdo nevěděl kde je sehnat. Nejedná se o poklice na celý kolo, ale jen o jakousi takovou krytku na jeden šroubek, která kryje střed kola (šrouby). Nevite nědko prosim kde bych ty krytky mohl sehnat? Uznejte samy, že takhle to kolo vypadá nic moc:)

Diky

Ahojte a nieviete koľko stoja na origo P. elektrony tie krytky? mne už predch. majiteľ dve nedal.:myslim

[upravil dne 14.2.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: gen.Migen

Zdravím všechny

Protože už dlouho sháním poklice na moje kola viz. obrázek a nemužu sehnat, tak se chci zeptat jestli by tady někdo nevěděl kde je sehnat. Nejedná se o poklice na celý kolo, ale jen o jakousi takovou krytku na jeden šroubek, která kryje střed kola (šrouby). Nevite nědko prosim kde bych ty krytky mohl sehnat? Uznejte samy, že takhle to kolo vypadá nic moc:)

Diky

Ahojte a nieviete koľko stoja na origo P. elektrony tie krytky? mne už predch. majiteľ dve nedal.:myslim

[upravil dne 14.2.07 ajven]

Na moje litý kola stojí krytka 572,-. Předpokládám, že jiné budou cenově přibližně stejné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gen.Migen

MPavel, a kde si tu krytku koupil? Ale je to drahy dost:( Ach jo všechno drahy:(

Bohužel nová originální krytka se nedá nikde sehnat. Zkoušel jsem to všude možně Seženeš jí jedině v peugeotu a tak cena je z peugeotu.

Mno já jsem nakonec koupil použitý litý kolo s krytkou za 600,-. :cool:

A ty tvoje kola, to jsou originál peugeot? Zkošel jsi ty elektrony.cz?

[upravil dne 14.2.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...