Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nosič kol na zadní křídlo


Ferin007

Recommended Posts

Máte někdo (nejlíp na 307 SW nebo Break) nosič kol, co se přidělává na zadní křídlo (nikoliv na kuli)? Je to v poho? Neodírá se tím upevněním lak? Moc důvěry to totiž ve mě nebudí, ale bylo by to pro mě asi nejlepčí řešení. Dá se s přidělanýma kolama dostat do kufru? Jakou máte značku, jaká je montáž a na kolik vás to přišlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne opravdu nic nedře a když tam nejsou kola, dají se páté dveře normálně otevírat. A při povolení dvou matek se dají ty lyžiny přiklopit aby tam netrčely když se zrovna nevezou kola. Já vím chtělo by to fotky, ale nemám ho doma a kola budu převážet až tak v dubnu-květnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedotýkají se......musí se ale na střídačku...ne všechna řidítky k sobě..;)

kdyžtak dojedu do toho obchodu vypůjčím si držák co tam mají a nafotím to...;) Včera jsem zrovna dělal nějakou debordelizaci a našel jsem účet....na tři kola to stálo 3.500kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, estli to byl lamancha, nebo někdo jinej, ale uváděl tady, že vozí kola hozený dovnitř.

-Vlezou se tam i vcelku, nebo je třeba sundávat přední kolo, případně i něco jinýho

-Vlezou se tam třeba ke dvoum kolům eště i bagáže třeba na 14denní dovolenou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...