Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 STDT


TomexTuner

Recommended Posts

Cau hosi

Mam takovej problem se kterym si fakt nevim rady.....

Divejte....mam naftaka a vzpadalo to ze je zasranej naftovej filtr...tak jsem ho vymenil..dela to to ze to zniceho nic zaclo spatne chytat,umiralo to,nedrzelo to volnobeh,litaly votacky do 3000[a to samy od sebe].....je tam cerpadlo lucas a nevim jestli treba neni zasrany.....peugeoty delam od 12ti let ale tohle vypada spatne.....pomozte nakou radou....dik...TomexTuner:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

divej kdyz to natocim tak mi to zacne vrcet a bud to chcipne hnedka a nebo vylitnou votacky a pak to zdechne.....a kdyz to ten volnobeh prece jenom drzi tak litaj votacky jak kdyby vynechavala nektera tryska......nevim ale kdyz balonkem napumpuju palivo do komory tak je to pak dobry....premyslim jestli to neni ten jedno/smernej ventil ve filtrovy komore kterej pousti naftu jen tam a ne zpatky[jako ze by nafta padala z komory zpatky-vite co..]:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

podívej se jestli máš od filtru dál tu průhlednou hadičku ke vtřikovacímu čerpadlu. Pokud tam uvidíš bublinky, tak ti to přisává někde vzduch. Mě pomohlo vyměnit tu krátkou (cca 8cm) černou hadičku a lehce podmáznou víčko filtru nějakou hustější vazelínou, pač tam není žádné těsnění. Je pouze na filtru. Tak to zkus a uvidíš. Čauky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...