Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy 406 - také neřešitelný problém


BATT

Recommended Posts

Mám 406 a hned po její koupi (jako ojeté) mi začalo auto přibržďovat, po čase jsem zjistil že to dělá levé zadní kolo. Zjistil jsem to jenom proto, že se úplně vydřela vnější destička na tomto kole, přitom na ostatních byli ještě super. Problém je že pokud se auto zvedne na hever a zkouším brzdit, tak se destičky vrací normálně, ale při jízdě je v nepravidelných intervalech cítit brždění (to i tak že s kopce auto stojí bez brzd). V tomto topicu :http://www.peugeot-club.com/topic/18020-brzdy-206---neriesitelny-problem/ jsem se dočetl že by to mohli být i vadné brzdové hadičky, co na tom může být pravdou?

Uvažoval jsem i o koupi nového brzdiče, ale to auto bylo na tuto stranu bourané tak se bojím aby nebylo zkřivené to uchycení brzd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti bere v reálu bere jednu destičku víc než tu druhou, tak se ti po zabrždění nevrací třmen. Mohou za to kluzný tyčky /poz 10/. Buď sou zarezlý nebo zdeformovaný. Ono jedna věc je vracení se válečku a destiček, a druhá věc je plavání vlastního třmenu.Zkus vyndat destičky a zkontroluj jestli ten třmen volně plave.

[upravil dne 9/2/07 bagr]

[upravil dne 9/2/07 bagr]

post-0-14109595265167_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladis

Jen doměnka, pokud nepůjde okospopicky najít na mechanice vlastního třmene třeba prodřený drát od snímače daného kola? No, vlastně při vypnutém zapalování by to nebrzdilo. Co takhle ruční brzda?

:myslim co s tim ma spolecneho prodreny drat od snimace ? a to vypnute zapalovani taky nejak nechapu :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ručka je v pohodě, tu mi seřizovali v Peugeotu a prý je OK. Včera jsem byl v jiném servisu a tam mě říkali že by to mohla spravit nějaká servisní sada, což je sada všech pohyblivých částí na té bzdě. Tak uvidíme. Každopádně díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...