Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odstranění zpožděného ostřikování zadního skla - Fotodokumentace


Leo

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Mně to nikdy jinak neostřikovalo než tekoucí vodou, takže jsem žádný rozdíl nezpozoroval (možná mám špatnou trysku – zkoušel jsem ji i čistit). Toho, že by přidáním ventilu mohl být na trysce nižší tlak a tím by hůře ostřikovala jsem se také obával a proto jsem zpětný ventil nedal k předním ostřikovačům, kde je reakce poměrně rychlá (v porovnání se zadkem) a pořádný rozprach potřebný (to ve malé varování pro *jose_106* :papa).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

to jo mne taky ale i za dva dny mne drobet proteče na zadní okno aniž bych ostřikoval:papa

Aha, tak to jsem špatně pochopil (myslel jsem, že to teče místo rozprachu). Už je mi jasný proč jsi zmiňoval naleštěné auto. To já nijak neřeším, protože hned druhý den je pokryto vrstvou smogu :grr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Mně to nikdy jinak neostřikovalo než tekoucí vodou, takže jsem žádný rozdíl nezpozoroval (možná mám špatnou trysku – zkoušel jsem ji i čistit). Toho, že by přidáním ventilu mohl být na trysce nižší tlak a tím by hůře ostřikovala jsem se také obával a proto jsem zpětný ventil nedal k předním ostřikovačům, kde je reakce poměrně rychlá (v porovnání se zadkem) a pořádný rozprach potřebný (to ve malé varování pro *jose_106* :papa).

no mě to v poslední době dost blbě ostřikuje i vepředu - právě rozprach dost špatný. Budu to muset nejdřív projít, jestli není chyba jinde (někde trochu povolená hadička, nebo tak něco, ale nic téct nevidím). Jinak dík za varování ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: *jose_106*

no mě to v poslední době dost blbě ostřikuje i vepředu - právě rozprach dost špatný. Budu to muset nejdřív projít, jestli není chyba jinde (někde trochu povolená hadička, nebo tak něco, ale nic téct nevidím). Jinak dík za varování ;-)

...tak se z toho nakonec vyklubal nefunkční motorek ostřikovačů. ta potvora odešla večer před ranním odjezdem na STK, takže mě to stálo zcela nový, njn ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

tak jsem si dnes taky dopřál ty zpětný ventily:Dale jinak bych to nedělal musel jsem vyměnit motorek ostřikovačů. http://klasika.ukazto.com/img/1156759,DSC00068.jpg

a ještě jsem si dopřál nové stěrače a držák na přední SPZ(přítelkyně to trošku načechrala o novou fabiji)

http://klasika.ukazto.com/img/1156760,DSC00067.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...