Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 GTi Lemy


Peta_V

Recommended Posts

Ahoj, netusi nekdo jak jsou prichycene Lemy blatniku na 106 gti? vim ze v blatnikach jsou diry a do nich ten lem vsadim,ale co ho jisti z druhe strany? jsou tam nejake zavlacky nebo tak neco? netusil by nekdo objednavaci cislo pod kterym je sezenu v peugeotu? popripade jestli nekdo nemate nejaky obrazek. Diky.

post-0-14109595261198_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni sem: tady se to řešilo...

Jinak tam budou v těch dírách takový plastový vložky s dírou na ty cuplíky lemů a nasazením toho lemu se to zajistí (zacvakne). Objednací číslo si ale budeš muset sehnat sám...

[upravil dne 8/2/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom threadu se nevyresilo vubec nic, to ze mam vyriznuty blatnik jinak a jsou v nem diry vim protoze s16 mam a ten lem mi proste upadl. Sehnal jsem novy lem, nechal ho nalakovat a ted co, je fajn ze mam lem a diry ale nevim co prijde z druhe strany, kdyz jsem kupoval listy atd tak k tomu nejake uchyty vzdycky byly, k lemu jsem dostal prd. V lemu neni nic, proste jen valecek do ktereho asi z druhe strany neco musi prijit a zajistit to tak. Trosku mi na tom kjapou nervy pac jen ten lem nez mi prisel tak to trvalo 2 mesice a dalsi dva mesice mi to lemra lakyrnik lakoval a jeste to nalakoval blbe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...