Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zhavenie HDI


maro

Recommended Posts

Cavte.

Mam trosku problem zo startovanim 306 Hdi. Pokial je teplota vonku do 0 stupnov tak chyta v pohode.Vtedy zhavy cca do 1s. Ked je ale nizsia teplota, nechce na prvy krat chytit. Chyta az na druhy krat.Mam podozrenie, ze nejako malo zhavi.Pri teplotach okolo -5 stupnov mi stale zhavil len nejaku sekundu az dve, a to si myslim ze je dost malo.Ked som zhavil dva krat po sebe a az potom zastartoval, tak chytil.

Mozete mi nekdo zmerat ,kolko vam pri akej teplote zhavi? zaujimaju ma teploty pod 0 stupnov.

Dik.

[upravil dne 6.2.07 maro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maro

Cavte.

Mam trosku problem zo startovanim 306 Hdi. Pokial je teplota vonku do 0 stupnov tak chyta v pohode.Vtedy zhavy cca do 1s. Ked je ale nizsia teplota, nechce na prvy krat chytit. Chyta az na druhy krat.Mam podozrenie, ze nejako malo zhavi.Pri teplotach okolo -5 stupnov mi stale zhavil len nejaku sekundu az dve, a to si myslim ze je dost malo.Ked som zhavil dva krat po sebe a az potom zastartoval, tak chytil.

Mozete mi nekdo zmerat ,kolko vam pri akej teplote zhavi? zaujimaju ma teploty pod 0 stupnov.

Dik.

[upravil dne 6.2.07 maro]

Spíš je to žhavičkama, nebo relé žhavení vypálené a dává malej proud. HDi žhaví vždycky takhle krátce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za info.Skusim to porovnat, ale nejak tato zima pokulhava,taklze stale su teploty tesne okolo nuly,a to startuje.Myslim ze ten jeden krat co bolo okolo -10 zhavil tak sekundu max dve,a to je malo.uvidim az sa niekedy ochladi.Inak zhavice su dobre - to som skusal.

Takze dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: tibil

..coze ? Vam to zhavy tak kratko,mne asi 5 sekund aj ked je von 10 stupnov.Ale problem s nastartovanim som este nikdy nemal.Mam 306-tku,1,9 TD,r.v.97.Niesom 1.majitel,tie zhavyce su asi povodne.Myslite ze uz odchadzaju,ked im to trva tak dlho ?

HDi a TD je něco jiného, takže buď v pohodě. U HDi v podstatě tu kontrolku ani neuvidíš, pokud není zrovna -20°C, u TD by jsi ji měl vidět vždycky ;) , mně to taky žhaví kolem 5s :roker a myslím, že ti to potvrdí i další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...