Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

seřizeni motoru


petross

Recommended Posts

mam 405 gri r.v.88-77kw .zajimalo by mně jak lze skontrolovat popřipadě seřidit motor(předstih).nikde jsem nenašel rysku ani nějakou značko pro nastaveni,jako u š120.mam vstřikovani bosh jetronic 4 vstřikovače +civka stejna jak u škodovky. děkuji petross.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, sani tam prekazi, me se tam navic mota hadice od termostatu ke chladici. Z vrchu na prirube je takovy okynko, mozna v nem bude plastova zaslepka. Na boku je nasroubovanej plisek se dvema ryskama (pro staticke nastaveni a pro strobo) a na setrvaku dve rysky (jednoducha | a dvojita || ) Jednoduch znaci tusim HU na 1.valci a dvojita predstih.

Doufam, ze si to pamatuju dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,potřebuju od někoho poradit.Mám 405 1,6Gli 66kW.Z výfuku jde černej kouř a spotřeba nejde pod 11litrů.Dal jsem nový kabely,svíčky,měřil tlaky,ty byly zhruba 10 na každym válci.Je to asi bohatostí směsi,ale nevím kde a co štelovat.Občas problikne kat,ale to bude tím,že to nestíhá spalovat.Dík:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...