Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaký rozměr 16\" na 306 ?


Radek_306

Recommended Posts

Radek_306

Takze mas disky a chces poridit letni gumy a ptas se jestli ti to nebude drhout o blatnik?

No to drhutu/nedrhnuti zalezi hlavne na velikosti ET toho disku.

Ja poridil na P206ku 15palce 6,5J ET15 s pneu 195/55 a pri zatizeni zadku to sem tam taky skrtne (a to by mel byt rozmer kola s ET15 schválený pro P206).

99procent jezdim sam, jinak bych asi musel resit vytazeni blatniku :o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ted 215/40/16 a kdyz jsme 4 tak se to obcas pri nerovnosti zhoupne a skrtne o vnejsi hranu pneumatiky o lem blatniku. Jezdit v peti lidech, tomu se snazim vyhnout:nevim Rad bych nejaky rozmer ktery bude mnohem lepsi kdyz si necham 16\". myslel jsem ze ty 205ky by mohly byt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek_306

Zdravim, můžete mi někdo poradit? Mám v plánu pořídit letní 205/45/16 (pravděpodobně Barum Bravuris - pomer cena/výkon), jestli mi to nebude vzadu mlátit do blatníků nebo jiné potíže. :(

Hlavní problém se 16\" je škrtání vpředu u převodovku (podle ET) vzadu ve vnitřku podběhů v zaráčkách. Rychlejší odcházení přední nápravy a v neposlední řadě to, že jsou schválené max15\".

Ty 16 od barumu budou akorát 16 ale jinak si jízdníma vlastnostma nepomůžeš, jen budeš muset lépe koukat po dírách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám 195/50 R15 ET 18 a neškrtaj nigde ani při plnym zatížení sou to 195ky a když je změřim tak maj 200.předtim sem měl Dunlopy taky 195ky na těch samejch kolech a ty mě škrtaly.po změření měli 215.hodně záleží na výrobci pneu-každej je má jinak široký.....prostě něco jak větnamci(každá bota jinak velká)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...