Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Leptání VIN kódu


Ferin007

Recommended Posts

Leptali ste si někdo sám VIN kódy na sklo? Jakej je výsledek (z estetickýho hlediska). Doporučovali byste udělat si to sám nebo to svěřit servisu? Podotýkám, že se jedná o nový auto.

Jinak se přes to eště lepí výstražný samolepky. Nevadí při stahování okýnek?? :myslim

PS: Sada samo-domo stojí tak pětikilo. Za kolik to udělají v servisu? Doporučujete jen autorizovanej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Leptali ste si někdo sám VIN kódy na sklo? Jakej je výsledek (z estetickýho hlediska). Doporučovali byste udělat si to sám nebo to svěřit servisu? Podotýkám, že se jedná o nový auto.

Jinak se přes to eště lepí výstražný samolepky. Nevadí při stahování okýnek?? :myslim

PS: Sada samo-domo stojí tak pětikilo. Za kolik to udělají v servisu? Doporučujete jen autorizovanej?

Ja jsem si to nechal delat u autorizovanyho, stalo to 800 a pri stahovani to nevadi vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si tam nechal dát speciální sedmimístný kód od autorizovaného servisu. Jde o kód pod kterým je vedené tvé VIN ale není to tak dlouhé, ale zabezpečení to plní stejné, je k tomu i registrace v celosvětové síti a i když u nás to prej moc není zatím rozmohlý, v zahraničí to prý funguje a docela kontrolujou zda máš k tomu kódu i kartu (jestli to není kradený, pokud ji neukážeš, začnou si tě a auto dost prověřovat a můžeš mít problémy).

Jo a jinak je to vypískované, prý je to lepší než leptání. Já se v tom nevyznám ale z několika stran mi to tak bylo řečeno.

Další zabezpečení se určitě vyplatí, to na tu zpátečku je asi v současnosti nejrozumnější řešení, je i docela jednou jakej systém, vyjde to nastejno. Ale zase P307 nejsou trhákem co se týče kradených vozů, na žebříčku popularity rozhodně kralujou jiné značky a typy aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyleptání VIN se obejde v servisu do 8set, ráno to tam dáš a odpoledne je to hotový. Nemusíš se s tím matlat sám. Zamykání zpátečky doporučuju, v Peugeot servisu dělají většinou \"Costruct\". Při tom udělaj i VIN na skla.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od 10/2006 som štastný majitel P307 rád som si prečítal všetky príspevky až do r.2004 (prepáč že neíšem k veci) ale je to fajn, že takáto stránka vôbec existuje, dúfam, že ju budem potrebovať čo najmenej akeby aj tak mi niekto poradí, ak byniekto vedel o elektronoch 15 palcových poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...