Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálkový start & alarm


Pechy

Recommended Posts

Ahoj, má někdo z Vás nějaké zkušenosti? Za tu cenu to zní zajimavě.. Shaněl jsem nějaký alarm a narazil na totohle..

http://www.autoalarmy.cz/katalog/autoalarmy/dvoucestne/s_dalkovym_startem/

Ty funkce mě více než lákají:

bezdotekové odemykání / zamykání auta

výstup na dálkové otevření kufru

15 sekundový impuls pro dojezd elektrických oken

kontrola otevřených dveří..

[upravil dne 5/2/2007 Pechy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

jen by me zajimalo, jak to je s tim nastartovanim. To preci nesmis mit zarazenou rychlost.

:DMaji to vychytaný, vyřadíš, přednastavíš dálkový start, a vypneš klíček, motor zustane běžet, zhasne až když zavřeš dveře, jen tak je jistý že není zařazená rychlost. Pokud by jsi potom otevřel dveře tak se předvolený dálkový start zruší;) Četl jsem to někde přímo u toho Magicaru

[upravil dne 5/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pechy

A funguje to tak, ze sedim doma za oknem a nastartuji si auto? :)

Jo a až přijdeš tak máš pěkně v autě teploučko:D a v nádrži o něco míň paliva:( Garfield to má ve 306tce, zkus se ho poptat jak to přesně funguje, já vím jrn co jsem přečetl;)

[upravil dne 5/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v čem je výhoda?? :myslim

1) Můžu zamachrovat. :roker

2) Můžu aspoň trošku vytopit auto. Ale skutečně?? :myslim

Navíc moderní dýzly vůbec nesmí jet při studeným motoru na volnoběh. Prostě vlezu do auta, nastartuju a jedu. Žádný půlhodinový škrabání okýnek při běžícím motoru. Motor se nezahřeje a navíc mu zkrátím vyhlídky na dlouhej důchod. :bojim

[upravil dne 5.2.07 Ferin007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to eště vylepšil. Tak jak olda šetrnej zamlaskal na Hatátitlu a ten se mu přistavil pod okno salůnu, takže na něho mohl z druhýho patra obkročmo skočit a vyrazit posílat další Forestry do věčných lovišť, tak to bych si představoval i u svýho autíčka. Prostě zamlaskám, dojede pod balkón milenky, já na poslední chvíli do něho naskočím a uniknu domů se vracejícímu manželovi, a vyrazím za další. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

A v čem je výhoda?? :myslim

1) Můžu zamachrovat. :roker

2) Můžu aspoň trošku vytopit auto. Ale skutečně?? :myslim

Navíc moderní dýzly vůbec nesmí jet při studeným motoru na volnoběh. Prostě vlezu do auta, nastartuju a jedu. Žádný půlhodinový škrabání okýnek při běžícím motoru. Motor se nezahřeje a navíc mu zkrátím vyhlídky na dlouhej důchod. :bojim

[upravil dne 5.2.07 Ferin007]

K tomuhle je lepší mít nezávislý topení s dálkovým ovládáním. Říkají že je to bezpečný ale nějak tomu moc nevěřím, jednou bych určitě měl v ruce klíč od hromady popela:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou rychlosti uz to tu bylo osvetleno a pokud jde o ten dalkovy start, tak ten tam je pokud vim jen kvuli vytopeni auta nebo zchlazeni klimou. Ale nastartovat, sednout a jet pokud vím stejně nejde, protože při otevření dveří se to zas chcípne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Navíc moderní dýzly vůbec nesmí jet při studeným motoru na volnoběh. Prostě vlezu do auta, nastartuju a jedu. Žádný půlhodinový škrabání okýnek při běžícím motoru. Motor se nezahřeje a navíc mu zkrátím vyhlídky na dlouhej důchod. :bojim

[upravil dne 5.2.07 Ferin007]

To jako fakt??? Proc mi tohle nekdo nerekl pred zimou??? :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Já bych to eště vylepšil. Tak jak olda šetrnej zamlaskal na Hatátitlu a ten se mu přistavil pod okno salůnu, takže na něho mohl z druhýho patra obkročmo skočit a vyrazit posílat další Forestry do věčných lovišť, tak to bych si představoval i u svýho autíčka. Prostě zamlaskám, dojede pod balkón milenky, já na poslední chvíli do něho naskočím a uniknu domů se vracejícímu manželovi, a vyrazím za další. :D

A ty máš Peugeot cabrio?? :myslim:myslim:myslim:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Jo jo, HDi a pod. se zahřívají pouze a výhradně pomalou jízdou. Ale neboj, nejseš sám, co takle po ránu hopsají kolem čadícího auta. :mrk

A nečetl si to náhodu ve světě motorů ?

Dálkovej start je dobrá věc, stejně jako doběh motoru pro dochlazení turba.

MAgicCar je slušnej alarm, problém může bejt akorát ten, že v Bypasu imobilizeru je původní vnitřek klíče a cena nezahrnuje montáž, která rozhodně neni zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...