Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyfukove potrubi + podvozek


LK7R

Recommended Posts

Tak uz me to zase chytlo ... ;). V pondeli si jdu pro zadni dil Remus pro Peugeot 1.4. To uz je celkem hotova vec takze to nehodlam resit. Ale chtel jsem se optat na svody. Konkretne Remus je teda nedela (nebo sem je tedas nikde nevidel nabizet), ale SuperSprint je dela. Jak jsem koukal na obrazek tak to vypada ze se nevyrabi jine svody na 1.4 P206 nez ty co nahrazujou cely katalyzator a napojuji se na OEM pripojeni stredniho potrubi vyfuku. Nevite jestli nekdo dela optimalizovane svody ktere pasujou na katalyzator. Popripade je dela za slusne penize (i ty co nahrazujou kat.).

No a druha vecicka.

Chci poridit podvozek. To snizeni co mam je desny a rozhodnul jsem se ze je to moc pekny na to abych sel z5 na puvodni zvednuti. Od firmy Weitec je celej podvozek za bratru 14000kc. Je to sada 4 tlumicu a dvou zkracenych pruzin. Neznate nejakou jinou firmu co tyhle veci dela (samozrejme na stejne urovni a pokud mozno levneji). Jinak snizeni podvozku je -40mm (vic ani nechci to uz pak clovek ani neprejede retarder).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...