Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem 206


Bda

Recommended Posts

Zdravím,

mám peugeot 206 1.4 2001 a občas většinou když je zima tak se mě stane taková věc, normálně staruju a jakmile auto nastartuje tak jakoby přestal jit proud do palubky (všechny přístroje se asi na sekundu vypnou) a rozsvítí se airback po novém nastartování je vše v pohodě.

Jo stává se to když nastaruju popojedu kouksek (par metru) stojím a chci startovat znova.....

Může to dělat baterka přece jenom už je tam 6,5roku? Nemuže se něco stát přístrojům???

předem moc dík za odpověď.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem něco podobného taky řešil. Nebylo to sice na 206ce, ale tam byl problém stejný, ale ani se tomu nechtělo startovat! Vyměnily jsme kompletně kabel co vede od + baterie, ale druhý den to dělalo znovu. Nakonec to bylo jen špatné uzemnění, resp. bylo povolené, matka byla asi na dvou závitech a ten konkakt nebyl úplně ideální!!! Ale zkusil bych proměři i tu baterii, i když se mě to nezdá, protože to by jsi měl problémy i se startováním:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...