Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání - PŘEDLETOVÉ INFO PRO ÚČASTNÍKY


Recommended Posts

Tak se nám klouzáníčko přiblížilo, doufejme že choroby neprostřílí řady účastníků a bude nás tam hafo! Vše je víceméně zařízené, Mevěd chystá večerní taškařici...

A jsou tu první dvě předletové informace, VSJEM VSJEM VSJEM:

1) Každý ať se vybaví mapou, jak moc podrobnou ať si každý rozhodne sám ;) , ale ať na jí je úsek:

Ve směru východ-západ CHOMUTOV-KLÍNOVEC (největší blízké město je Kurort Oberwiesenthal v Německu, toto město byste měli mít na mapě taky)

Ve směru sever-jih VEJPRTY-KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (Vejprty byste také měli mít na mapě celé)

2) Počasí si asi nikdo netroufá odhadnout, takže doporučit se pro jistotu určitě dají sněhové řetězy - měly by stačit výjezdové. A startovací kabely se také neztratí.

ALE POVINNÁ JE JEN MAPA.

[upravil dne 4/2/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, lidičky drazí, vy jste ale rychlí! Začal jsem to psát, ale mezitím mi začal hořet zdroj k počítači (trafo k notebooku), tak jsem stačil hodit jen X, zavřít. Už jsem našel jiné trafo, doma větrám (strašnej smrad) a dopisuju, seč mi tlapky stačí. OMLOUVÁM SE ZA ZMATEK! Váš kocour.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych rád připomenul pár věcí a to:

1. V sobotu nastartujeme své vozy v 10:00, proto bych rád apeloval na ty, kteří přijedou v sobotu ráno,

aby byli na Svahové pokud možno včas.

2. Po dnešní debatě s paní šéfovou hotelu Svahová bych Vás poprosil, aby mi Ti, kteří jsou uvedeni jako

ubytovaní na hotelu - pokojích, poslali na u2u svá celá jména, bydliště a data narození. Majitelka je

povinna je uvádět při nějakém tom vyúčtování. Možná ještě budete uvádět čísla OP.

3. U hotelu je docela pěkný kopec a sjezdovka, takže boby, sáně a jiná pohybovadla s sebou. Dnes tam

ještě nějaký sníh byl.

4. V neděli je v plánu výlet do aquadromu v Mostě, takže plavky s sebou taktéž.

5. Sledujte tento můj příspěvek, možná se zde ještě nějaké připomínky objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

A jak to vypadá se sněhem ???? Já jestli mám na všechnohrab dávat zimáky.....:myslim:myslim (řetězy mám na všechny 4 - kdyby něco)

Sníh na silnicích není, ale stejně je nebudeš nasazovat v Praze u garáže, ne? Tak je přivez a na místě uvidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Bohouš

A jak to vypadá se sněhem ???? Já jestli mám na všechnohrab dávat zimáky.....:myslim:myslim (řetězy mám na všechny 4 - kdyby něco)

Sníh na silnicích není, ale stejně je nebudeš nasazovat v Praze u garáže, ne? Tak je přivez a na místě uvidíš

odpovidas na zimaky nebo na retezy?:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Bohouš

A jak to vypadá se sněhem ???? Já jestli mám na všechnohrab dávat zimáky.....:myslim:myslim (řetězy mám na všechny 4 - kdyby něco)

Sníh na silnicích není, ale stejně je nebudeš nasazovat v Praze u garáže, ne? Tak je přivez a na místě uvidíš

odpovidas na zimaky nebo na retezy?:myslim:myslim

Aha, díky za upozornění, zimáky rozhodně dej:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Vertex

Aha, díky za upozornění, zimáky rozhodně dej:super

Zimáky dám, pokud napadne sníh, jinak na ně házim bobek....

Aby jsi pak ještě nebyl překvapenej, má sice spíš pršet, ale šak víme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...