Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 406 combi 2.0 HDI


pepa406

Recommended Posts

Mám peugeot 406 2.0 HDI a potřeboval bych poradit .

Nevím totiž jak je možné , že se mi samovolně vynuloval ukazatel údržby.

Chybělo mi do dalšího servisu zhruba 8500 km a teď tam najednou svítí nula. A vím že sám sem to nevynuloval.

Jak je to možné ?

Předem díky za rady a vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemůže to být třeba tím, že uplynula určitá doba od začátku servisního intervalu a auto prostě řeklo nezávisle na počtu kilometrů, že chce do servisu?

Pokud jsem správně pochopil popis, tak se nejedná o vynulování, kdy se nastaví 20000, 15000 nebo 10000 km (potom se odpočítává směrem dolů) se, ale objevila se nula + možná symbol klíče a jedeš do záporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepa406

To nevím v servisu jsem sice byl , ale se závadou . Takže stav km servisu zůstal nezměněný.

Já jsem toto auto koupil loni v září takže předešlou kontrolu v sevisu nevím

Včera mi to však začalo psát ICE ALERT

ICE ALERT to píše při teplotě kolem 3 stupňů a méně (je to varování před námrazou a se servisním intervalem to vůbec nesouvisí).

Měnil jsi po koupi motorový olej? Pokud ne, tak je asi nejvyšší čas (je pravidlem, že se mění olej hned po koupi pokud se s určitostí neví kdy byl naposledy měněn).S výměnou oleje podle servisního intervalu by se měly dělat ještě další kontrolní úkony podle příručky. Potom si servisní interval vynuluj (tím myslím nastavení na 20000, návod je tu někde několikrát popsán nebo je v příručce k automobilu) a sleduj zda to nebude dělat nějakou neplechu (na 20000km nebo dva roky by jsi měl mít klid).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...