Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blbci za volantem


Ferry

Recommended Posts

Vim, ze to stejne nema smysl, ale potrebuju ten vztek nejak ventilovat. Vracim se dnes z pohodoveho vyletu v prirode a jedu ve skupine aut plynulou rychlosti cca 90km/h s rozumnymi rozestupy, v dobre nalade a zadnou potrebou nekoho predjizdet nebo nekam chvatat. Sjizdime od Psar k Jesenici u Prahy a zrovna mijime benzinovou stanici, kdyz zezadu se pririti Skoda oktavia s prasetem za volantem a zacne pres zebru a odbocovaci pruh v protismeru predjizdet celou skupinu, aby znenadani zjistil, ze v protismeru se blizi auto. Oblazil me tedy myskou tesne pred muj naraznik, coz jsem kvitoval rozsvicenim dalkovych svetel a lehnutim na klakson. Praseti se to asi moc nelibilo a rozhodl se, ze tomu blbemu troufalci ( me ) to ukaze, protoze on ma preci sluzebni ochcavku f tedeicku a nema na nej kdo co troubit, zaslapl tedy brzdu a brzdil tak dlouho dokud jsme uplne nezastavili, takze jsme tam na silnici stali asi pul minuty ( najednou asi nikam nechvatal ), tlusty praseci xicht na me ziral ve zpetnem zrcatku co asi budu delat a ja na toho deb.ila troubil, protoze vystupovat se mi nechtelo a nejak jsem se uvolnit musel, nakonec mi z otevreneho okynka ukazal svuj tlusty prostrednicek a pote uz jsme pokracovali smerem ku Praze. Celou dobu az do Vestce, kde jsem odbocil k Hypernove jel pak v kolone predemnou.

A ja ted cely vecer premyslim, co asi ma v tom svem chorem mozku obalenem cholesterolem, kdyz provede evidentni prestupek a jeste me pak chce trestat za to, ze ja jsem mel neco proti.

Chce se mi zvracet :(:bojim

P.S. to, ze vzadu mel dve nepripoutane deti, ktere staly tatinkovi a mamince za sedackami a synek koukal pres tatinkovo rameno, asi aby se lepe a rychleji naucil jak ridit jako prase, nechavam bez dalsiho komentare

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Ferry: Oktávka TDi je jiný druh auta (a jiný druh řidiče). Nepřekvapuje mě to, už s tím počítám - jak se blíží Oktávka nebo Passat tak raději uhnu. To není partner pro kontakt.

Troufám si nesouhlasit, hovada jezděj i v piškotech - je to prostě v lidech (při mých cestách za volantem jich denně potkám několik a opravdu to NENÍ o značce auta, kterou to vemeno řídí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám jeden příběh :) , minulý týden jsme jeli v koloně a dojížděli před křižovatku ( svítila červená )přede mnou starší chlapík v malém autí.Najednou se zezadu přiřítil sokolík ve staré audině a narval se přímo před zmíněného důchodce. Takže pár aut vyzkoušelo účinnost brzd :grr.Při dojezdu na zmíněnou křižovatku se zmíněný důchodce vysoukal z auta , klidným krokem přišel k sokolíkově autu , otevřel dveře a jednu mu natáhnul,zavřel v klidu dveře a odjel :potlesk:potlesk:potlesk

Tohle je řešení:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se chtěl ukázat před (svou) rodinkou, jaký je mistr světa za volantem. Co říci na jeho chování? Asi jen tolik, že by mu ani psychotesty nepomohli. Zřejmě si ventiloval své mindráky a nebo nadřazenost. Jen díky tvé duchapřítomnosti nedošlo k DN. Alespoň si se přesvědčil, že máš klakson v pořádku. S takovými blbci se bohužel setkáváme denně v silničním provozu. Jak už tu myslím psal někdo na fóru v příspěvcích, že má v autě po ruce železnou tyč na blbce a jim podobným, tak věřím, že by ji použil a ten blbec by to příště zřejmě neudělal.:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky připojím příhodu, kerá se mi stala asi před 2,5 hodiny.

jedu ze Šternberka na Olomouc, je tam dlouhá přehledná rovinka a jezdím tam tak 100 - 110 km/h.

z vedlejší přede mě vjela oktávka a ani se neobtěžoval přibrzdit, prostě to bez mrknutí oka vpálil přede mě. musel jsem tedy brzdit a přitom jsem mu tam pustil dálky.

jenže jak vyjel z té křižovatky asi 70-kou, tak nezačal zrychlovat.

jsem si řekl magor, nemohl chvilku počkat až projedou 2 auta a pak křižovatkou projet.

začal jsem ho teda předjíždět, on jak to viděl tak na to šlápnul a nechtěl se nechat. nastěstí byla rovina a žádné auto v protisměru, tak jsem se nenechal a předjel jsem ho.

no a pak byla vesnice, kde je dokonce 40-ka, protože tam chodí chodci po vozovce, tak aby ukázal jakej je frajer tak mě tam předjel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud zrovna nejdeš po přechodu, Medvěde.

Ale ano, Škoda Oktavia, ač nebyla konstruována jako nejrychlejší sedan světa, se nejrychlejším sedanem světa stala.

A že se ty lidi chovají jako prasata, za to oni nemůžou. Za to můžou ty měkčený plasty, který uvolňují ty sajrajty. Škoda, že Škoda do aut nedává plynové masky ...

Jinak, přemýšlím, k čemu by se dala využít tyč na volant.. je půlmetrová, s protiskluzovou úpravou na držadle a cca 300g kovovým zamykacím mechanismem na konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky mám podobnou story.

V klidu jedu po okruhu v Hradci Kralové a koukám za mnou pětkovej starší bavor. Když jsem přijížděl na světelnou křižovatku jel jsem v levým pruhu, protože v pravým byli 2 tiráci. BMW za mnou. Padla zelená rozjel jsem se, předjel kamióny a uhejbal jsem za mnou vyloženě nadrženýmu řidiči BMW. No a co myslíte. Ten blbeček si myslel že bud furt vlevo (i když jsem dal i blinkr) a chtěl mne podejet. Já to ani nečekal takže jsem si ho všimnul až když jsem byl skoro už v pravým pruhu a on jako šílenej začal troubit. Pak to šmejknul zpátky doleva předjel mně a začal brzdit a něco gestikulovat. Tal jsem ho jen vytroubil vyblikal a myslel si svoje. No a o 500m dál byly semafory a červená. Co dodat.......... Je mi z některejch řidičů smutno. :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

No taky mám podobnou story.

V klidu jedu po okruhu v Hradci Kralové a koukám za mnou pětkovej starší bavor. Když jsem přijížděl na světelnou křižovatku jel jsem v levým pruhu, protože v pravým byli 2 tiráci. BMW za mnou. Padla zelená rozjel jsem se, předjel kamióny a uhejbal jsem za mnou vyloženě nadrženýmu řidiči BMW. No a co myslíte. Ten blbeček si myslel že bud furt vlevo (i když jsem dal i blinkr) a chtěl mne podejet. Já to ani nečekal takže jsem si ho všimnul až když jsem byl skoro už v pravým pruhu a on jako šílenej začal troubit. Pak to šmejknul zpátky doleva předjel mně a začal brzdit a něco gestikulovat. Tal jsem ho jen vytroubil vyblikal a myslel si svoje. No a o 500m dál byly semafory a červená. Co dodat.......... Je mi z některejch řidičů smutno. :(:(:(

Ten tam asi hledá oběť pravidelně. Přesně to samé jsem prožil v pátek. Jen jsem ho viděl, že mě podjíždí, tak jsem ho nechal a k žádné kolizní situaci nedošlo. Ale kdybych hodil pravý blinkr a zařadil se, asi by se divil. Blbeček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam taky historku, ale s otuzenou Fabii.

kdo to zna, tak kdyz se sjizdi z D8 na zdiby, tak tam je kruhac. Prede mne to tam strcila Fabie, tak jsem ho vytroubil a pak na tom dvoupruhu predjel. Ve Zdibach obligatne 50ka, tak si ten s tou Fabii predvedl jaky je frajer a predjel me. No, za Zdibama jsem na to slapl a \"nalepil\" se mu na zadek, ona mu totiz ta jeho 1.4 vubec nejela. Ale nechtel mel pustit, tak jsem ho vzal z prava, ale pysny na to nejsu (rychlost cca 120). v Praze zase 50ka, tak me predjel, vyfakoval, zaradil prede me, a zacal zbesile brzdit. no co, tak jsem ho predjel a nechal ho byt a o 100 metru dal odbocil do acek =)

A jestli nezemrel, tak tam brzdi doted. To je taky napad vybrzdovat nekoho na 4 proudovce. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...