Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsviceni displeje - 307- aktualizovano :(


lukash

Recommended Posts

Ahoj,

v patek jsem si vsiml ze mi prava strana displeje sviti o neco min, asi praskla nejaka zarovka. Vecer to jakz-takz prectu, ale ve dne nevidim skoro nic :(

Mate nekdo zkusenost s rozebranim a vymenou zarovky?

Diky za help

[upravil dne 10.2.07 lukash]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy zkoušel vyndat celou přístrojovku. To se mi i povedlo, pak jsem vyšrouboval asi 10 mini šroubečků (hvězdičkový klíč snad osmička) ale to bylo. Dovnitř k žárovkám jsem se nedostal. To snad musí dolů i ručičky. Mě to tedy svítí, já chtěl zkusit jen kdybych měnil barvu podsvícení.:papa:papa:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Já tedy zkoušel vyndat celou přístrojovku. To se mi i povedlo, pak jsem vyšrouboval asi 10 mini šroubečků (hvězdičkový klíč snad osmička) ale to bylo. Dovnitř k žárovkám jsem se nedostal. To snad musí dolů i ručičky. Mě to tedy svítí, já chtěl zkusit jen kdybych měnil barvu podsvícení.:papa:papa:myslim:myslim

Ja nemyslim display jako pristrojovku, ale ten ktery je uprostred palubovky a je na nem radio, teplota atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukash

Původně zaslal: bigoš

Já tedy zkoušel vyndat celou přístrojovku. To se mi i povedlo, pak jsem vyšrouboval asi 10 mini šroubečků (hvězdičkový klíč snad osmička) ale to bylo. Dovnitř k žárovkám jsem se nedostal. To snad musí dolů i ručičky. Mě to tedy svítí, já chtěl zkusit jen kdybych měnil barvu podsvícení.:papa:papa:myslim:myslim

Ja nemyslim display jako pristrojovku, ale ten ktery je uprostred palubovky a je na nem radio, teplota atd...

Tak to je jiná. Tam jsem to ještě nezkoušel.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caf

treba to chytit za vrch plastu nad displayom a nadvihnut hore - je to na spone zacvaknute.Potom jemne vyber a je tam konektor .Ten odpoj.Na ostetne ti treba hviezdicovy kluč. Vo vnutri su 3žiarovky / ja mam 3/ nasadene na bajonete.Ostatne už je ok.

Po osadeni naspat do auta ti vypadne čas a ostatne.

ak čosi tak sa ozvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: telesystem

caf

treba to chytit za vrch plastu nad displayom a nadvihnut hore - je to na spone zacvaknute.Potom jemne vyber a je tam konektor .Ten odpoj.Na ostetne ti treba hviezdicovy kluč. Vo vnutri su 3žiarovky / ja mam 3/ nasadene na bajonete.Ostatne už je ok.

Po osadeni naspat do auta ti vypadne čas a ostatne.

ak čosi tak sa ozvi

Jaj, vdaka za radu, nevim kdy to ozkousim protoze nemam ten klic :( co tam je za zarovicky? abych si je kdyztak koupil kdybych se v tom vrtal. Diky

[upravil dne 6.2.07 lukash]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkusil centralni display vyndat, zjistil jsem ze jakakoliv manipaluce s timto je pro me nelehka, proto jsem ho zase zacvakl zpatky. Jake bylo moje prekvapeni kdyz po nastartovani motoru se display vubec nerozsvitil :nevim Kontroloval jsem konektor ale ten nevypada ze by byl odpojen... nevite cim to muze byt?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele trochu :xvul ted sem si rozdelal dvd rekorder zaseklo se me tam DVD no a rozdelal sem jen krit a vydal dvd a k mymu prekvapeni dvd se uz nerozbehlo :D:aut:grr proste demence ta technika, doufam ze ti to aspon pomuze na psychyku:super, jinak delam do vypocetni techniky, staci se dotknout integrace, nebo spoje holou rukou a klidne muze dojit k vypaleni a poniceni, pripadne uplnymu zniceni pristroje, i tak mala staticka el. staci na vypaleni desky, jestli si manipuloval neopatrne a spatne si se dotkl muze to bejt uz ko!

[upravil dne 10.2.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

No hele trochu :xvul ted sem si rozdelal dvd rekorder zaseklo se me tam DVD no a rozdelal sem jen krit a vydal dvd a k mymu prekvapeni dvd se uz nerozbehlo :D:aut:grr proste demence ta technika, doufam ze ti to aspon pomuze na psychyku:super, jinak delam do vypocetni techniky, staci se dotknout integrace, nebo spoje holou rukou a klidne muze dojit k vypaleni a poniceni, pripadne uplnymu zniceni pristroje, i tak mala staticka el. staci na vypaleni desky, jestli si manipuloval neopatrne a spatne si se dotkl muze to bejt uz ko!

[upravil dne 10.2.07 Jogin]

hele nestras :D zadnyho plosnaku sem se nedotykal protoze jsem to hned po prozkoumani zastrcil zpatky, jen jsem se na to podival a slo to zpet, nic vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...