Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.1 svdt 12V prevodovka


tmx

Recommended Posts

Asi tak pred mesiacom mi zacala skrkat dvojka. Odvtedy sa to zhorsuje a dvojka sa da zaradit uz iba ked idem menej ako 5 km/h. Neviete niekto poradit co sa da s tym robit? Treba menit celu prevodovku? Ostatne rychlosti sa daju hodit bez problemov.

A este nevie niekto ci sa napriklad zo 605ky benzinu hodi prevodovka na diesel, pomohlo by mi to pri zhanani novej prevodovky, ak je potrebna.

[upravil dne 9.2.2007 tmx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to na 99% budou synchrony na druhém soukolí. Nechají se vyměnit. Ale znamená to vyndat převodovku a celou ji rozhodit. Jde o to v jakém stavu je zbytek převodovky (ložiska, ostatní synchrony, atd.) aby se vůbec vyplatilo ji opravovat. Jinak převodovku z V6 tam mechanicky pasuje. Je to totiž stejný typ. Problém je ale v tom, že má uplně jinak odstupňované rychlosti a potom chudák motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kyby jsi chtěl tak jednu dobrou převodovku na 2.1td mám doma. Sice jsem si ji původně chtěl nechat na stavbu šestikvaltu, ale z časových důvodů nevím jestli se k tomu ještě někdy dostanu, takže jsem ochoten ji za 5.000Kč nechat. Jinak na vrakárně se nechá sehnat i za 3.000kč ale může být v podobném stavu jako ta tvoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kenduch

Jinak kyby jsi chtěl tak jednu dobrou převodovku na 2.1td mám doma. Sice jsem si ji původně chtěl nechat na stavbu šestikvaltu, ale z časových důvodů nevím jestli se k tomu ještě někdy dostanu, takže jsem ochoten ji za 5.000Kč nechat. Jinak na vrakárně se nechá sehnat i za 3.000kč ale může být v podobném stavu jako ta tvoje.

nehnevaj sa ale dat 5000,- za prevodovku, tak to ho radsej rozoberiem na diely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tmx

Asi tak pred mesiacom mi zacala skrkat dvojka. Odvtedy sa to zhorsuje a dvojka sa da zaradit uz iba ked idem menej ako 5 km/h. Neviete niekto poradit co sa da s tym robit? Treba menit celu prevodovku? Ostatne rychlosti sa daju hodit bez problemov.

A este nevie niekto ci sa napriklad zo 605ky benzinu hodi prevodovka na diesel, pomohlo by mi to pri zhanani novej prevodovky, ak je potrebna.

[upravil dne 9.2.2007 tmx]

z benzinu to sotva pojde.vies si predstavit ako je prevodovana V6?ten tvoj dieslacik by po prvom vytoceni skoncil v zbernych surovynach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Kenduch

Jinak kyby jsi chtěl tak jednu dobrou převodovku na 2.1td mám doma. Sice jsem si ji původně chtěl nechat na stavbu šestikvaltu, ale z časových důvodů nevím jestli se k tomu ještě někdy dostanu, takže jsem ochoten ji za 5.000Kč nechat. Jinak na vrakárně se nechá sehnat i za 3.000kč ale může být v podobném stavu jako ta tvoje.

nehnevaj sa ale dat 5000,- za prevodovku, tak to ho radsej rozoberiem na diely.

do srotu ho nedam, to radsej budem jazdit bez 2ky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Kenduch

Jinak kyby jsi chtěl tak jednu dobrou převodovku na 2.1td mám doma. Sice jsem si ji původně chtěl nechat na stavbu šestikvaltu, ale z časových důvodů nevím jestli se k tomu ještě někdy dostanu, takže jsem ochoten ji za 5.000Kč nechat. Jinak na vrakárně se nechá sehnat i za 3.000kč ale může být v podobném stavu jako ta tvoje.

nehnevaj sa ale dat 5000,- za prevodovku, tak to ho radsej rozoberiem na diely.

je to adekvatni cena pokud se ta prevodovka samozrejme v poradku a bez problemu pouzitelna. Ja uz videl a koupil bohuzel srot za 6tisic, ktery byl temer nepouzitelny. Taky jsem koupil prevodovku za 3, ktera sice vypada zvenku, ze je asi tak 3x po smrti, ale pritom ji ted mam a je docela v poradku, ticha a radit jde tak akorat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Kenduch

Jinak kyby jsi chtěl tak jednu dobrou převodovku na 2.1td mám doma. Sice jsem si ji původně chtěl nechat na stavbu šestikvaltu, ale z časových důvodů nevím jestli se k tomu ještě někdy dostanu, takže jsem ochoten ji za 5.000Kč nechat. Jinak na vrakárně se nechá sehnat i za 3.000kč ale může být v podobném stavu jako ta tvoje.

nehnevaj sa ale dat 5000,- za prevodovku, tak to ho radsej rozoberiem na diely.

je to adekvatni cena pokud se ta prevodovka samozrejme v poradku a bez problemu pouzitelna. Ja uz videl a koupil bohuzel srot za 6tisic, ktery byl temer nepouzitelny. Taky jsem koupil prevodovku za 3, ktera sice vypada zvenku, ze je asi tak 3x po smrti, ale pritom ji ted mam a je docela v poradku, ticha a radit jde tak akorat.

No ja teraz skor uvazujem o spojke ako o prevodovke, musi sa vymenit asi skor, prevodovka je inak relativne v poriadku okrem tej 2ku, snad to nejako poriesim.

Mne sa inak tiez ta cena za tu prevodovku nezdala vysoka, ak by bola v poriadku. Najradsej by som ale kupil takeho peugeota ako mam ja bez papierov, pripadne aj havarovaneho na suciastky, len tazko sa zhana taky za dobru cenu a so suciastkami, ktore potrebujem. No sak co, pockam si na prilezitost, zatial kym to chodi tak to velmi neriesim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...