Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autoradio 406 - ISO konektor??


Marek1234

Recommended Posts

je tam standartni konektor ISO s nestandartnim zapojenim ;) muze se stat, ze budou prehozeny draty stalych +12V s dratem spinanych +12V, takze ti nemusi nove radio udrzet v pameti ulozene stanice a nastaveni, staci pak jen ty dva draty v konektoru prehodit navzajem ( plati to napr. pro autoradia SONY - vlastni zkusenost )

jo a jeste se muzes setkat s jinym ukoncenim anteny, nejspis budes mit \"nacvakavaci\" konektor, kdezto radio bude mit dirku pro \"zasouvaci\" konektor anteny, to pak staci sehnat redukci, za cca 150kc, ktera se zastrci do radia a na ni se nacvakne konektor anteny

[upravil dne 4/2/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn, diky moc za rady a nevite nekdo kde sehnat ramecek radia na klasicke radio 1DIN pro P406?Existuje takovy ramecek,ale jen takovej kde pak to radio je jakoby zastrceny a to se mi moc nelibi ja bych chtel aby to bylo zarovnany jako je original radio jestli mi rozumite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš asi smůlu, jedině to udělat nějak \"samodoma\" ...

Problém je v tom, že to rádio je tam pod určitiým úhlem a středový panel je takřka rovně.

Ostatně, na to se můžeš podívat, když to origo rádio vyndáš ...

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dneska jsem konecne vytahl original radio, napojil nove na ISO konektry a hraje normalne zadny kabely jsem prepojovat nemusel, ale mam problem ze potrebuju nejakou prechodku na antenu, ale nevim kde ji sehnat a jakou a kdyz ji sezenu na netu tak stoji kolem 50-ti ale za postovny dam 120,- tak to semi moc nechce kvulu takovy drobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Vidím, že stará téma, no nebudem zakladať novú.

Kúpil som P406, s neoriginálnym rádiom. Rád by som vedel, ako pozapájať ISO originálne, ako to bolo od výroby, rádio by som totiž vymenil za originálne, no je to tam popripájané krížom-krážom, neviem kto to robil predomnou, ale zlámal by som mu ruky. Nezaizolované káble, poleptané všade krížom, .... Chcem tam hodiť aj displey pre rádio a teplotu, preto by bolo nutné to zapojenie konektoru. Koľko pinov v originálnom ISO konektore je zapojených? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...