Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vin kód


dubravap

Recommended Posts

No nevim jak to s tim je, mě řekli přímo v Peugeotu Dam kod podle VIN a byl 07455 a pod kapotou na levem ulozeni predniho tlumice mám žluté 745589.

A např u autodílů v Auto Kelly je to uváděno taky tak jako z toho Peugeotu: od čísla motoru - 07364 bis 07965

[upravil dne 3/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je jedno, jde o ty prvni ctyri cisla, cili u tebe 7455 , ta nula predtim uz je tam jaksi navic, tu si tam staci domyslet, v katalogu ND to vypada, ze to je spise velke O nez nula, podstatne je to ctyrcisli, ktere se pak dekoduje na datum vyroby podle teto tabulky ( BTW ten odkaz i samotnou tabulku jsem sem daval aspon 5krat, takze stacilo dat vyhledat ;) ) takze kdyz si najdu cislo nejblize tvemu 7455 tak je to 7448, coz odpovida 1.dubnu 1997, odectu 7455-7448= 7, cili tvoje auto bylo vyrobeno 7.dubna 1997, jednoduche ze, To dvojcisli 89 tusim udava montovaci linku nebo neco takoveho

Organumber.jpg

[upravil dne 3/2/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no to je jedno, jde o ty prvni ctyri cisla, cili u tebe 7455 , ta nula predtim uz je tam jaksi navic, tu si tam staci domyslet, v katalogu ND to vypada, ze to je spise velke O nez nula, podstatne je to ctyrcisli, ktere se pak dekoduje na datum vyroby podle teto tabulky ( BTW ten odkaz i samotnou tabulku jsem sem daval aspon 5krat, takze stacilo dat vyhledat ;) ) takze kdyz si najdu cislo nejblize tvemu 7455 tak je to 7448, coz odpovida 1.dubnu 1997, odectu 7455-7448= 7, cili tvoje auto bylo vyrobeno 7.dubna 1997, jednoduche ze, To dvojcisli 89 tusim udava montovaci linku nebo neco takoveho

[upravil dne 3/2/07 Ferry]

Díky, to jsem nevěděl, hledal jsem něco o DAM kódu ale na toto jsem nenarazil. Akorát nevim proč mi v Peugeotu neřekli že to je přimo v autě. :myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dubravap

pýtam sa to preto, že na aute to nemám nikde uvedené. ani

v motorovom priestore na uložení predných tlmičov, ani na stene

medzi motorom a karosériou, ani na nálepke na prednom stípiku

pri vodičových dverách. peter

No tak zkus zavolat nějakému Oficialnimu dovozci Peugeot jako jsem to udělal já, a DAM kod ti řeknou. V Čechách třeba

http://www.autoqualt.cz/

nebo http://vm-incom.dealer.peugeot.cz/

je jich vice ale ty budeš asi vědět o nějakym na slovensku;)

[upravil dne 4/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 4 roky později...

Kedze som to teraz musel riesit, troska som googlil ohladne DAM kodu. Pre novsie auta je to na stitku v cervenom ramceku a podla vsetkeho je to prve patcislie, a znamena to pocet dni od 08.11.1976 . Pre oraclistov select to_date(\'08.11.1976\',\'DD.MM.YYYY\')+DAMCODE from dual :-)

Takze pre pripad z obrazku cislo 09741 znamena 11.7.2003

Skusal som to na vsetky moje Peugeoty (406,407,607 a byvale 306 a 405) a boli tam realne datumy

post-20631-14109623013464_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este pre uplnost. Posledne dva znaky za DAM kodom znacia zavod, v ktorom bol vas Peugeot vyrobeny, kde jednotlive kody znamenaju :

CA: Aulnay sous Bois (Francuzsko)

CJ: Rennes (Francuzsko)

FL: Mangualde (Portugalsko)

FV: Vigo (Francuzsko)

U4: Dangel (Francuzsko)

U5: Pininfarina (Turin, Taliansko)

U7: Heuliez (Francuzsko)

U8: Sevel Sud (Val di Sangro, Taliansko)

U9: Sevel Nord (Valenciennes, Francuzsko)

UB: Newco (Brazilia)

UJ: Egypt

UT: Kolin (Cesko)

UY: Magna Steyr (Graz, Rakusko)

UW: Wuhan (Kiina)

YA: Indonezia

YC: Nigeria

76: Trnava (Slovensko)

77: Buenos Aires (Argentina)

78: Porto Real (Brazilia)

81: Poissy (Francuzsko)

82: Villaverde/Madrid (Spaniesko)

83: Ryton (Anglicko)

85: Vesoul (Francuzsko)

85: CKD (Complete knock down)

88: Mulhouse (Francuzsko)

89: Sochaux (Francuzsko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...