Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

něco klepe


Guest Radimo

Recommended Posts

Pokud je to na druhý fotce ten čep z první, tak je to čep řízení a koupíš ho prakticky kdekoliv. Jen pokud budeš kupovat v Kelly, tak nedoporučuju značku Starline, já je koupil a po půl roce (cca 15000 km) se mi zdaj na výměnu, ale ještě jsem se nedostal pod auto... Nejlepší jsou asi Febi nebo Bilstein (teda hned po originálech, který nejsou zas o tolik dražší) :super

[upravil dne 3/2/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Pokud je to na druhý fotce ten čep z první, tak je to čep řízení a koupíš ho prakticky kdekoliv. Jen pokud budeš kupovat v Kelly, tak nedoporučuju značku Starline, já je koupil a po půl roce (cca 15000 km) se mi zdaj na výměnu, ale ještě jsem se nedostal pod auto... Nejlepší jsou asi Febi nebo Bilstein (teda hned po originálech, který nejsou zas o tolik dražší) :super

[upravil dne 3/2/2007 Dundee]

ta první fotka je asi nějaký čep od řízení a na té druhé je ten díl přichytlý k tlumiči,povoluje se imbusem a klíčem,mám vyměnit všechno,nebo jen to co je kaput? http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?kat=49& je to ten čep?

[upravil dne 3.2.07 Radimo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mrknu dneska pod auto jestli me tam nelita vyfuk(pls kde presneji se mam podivat,jeste sem na tohle nekoukal), nerad bych byl aby me uletel kdyz je jako novej :bojim , jinak pokud by bylo spatny ulozeni, co se na tom meni? a zhruba za kolik :myslim ,nebo se to jenom prichyti? diky za odpovedi

[upravil dne 4.2.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to zkouknul a vypada to nasledovne: jeikoz sem zrovna jel pryc tak sem nemohl vlizt uplne pod auto, zadni dil a prostredni dil vyfuku sou jako novy, ten prostredni je prichyceny gumou, ta guma neni praskla , ani zjevne nako poskozena, jinou sem tam nenasel, potom nasleduje si myslim katik ten je teda trochu zrezlej ale asi to je normlani, a dal sem se nedostal, ani sem stim nezkousel zahybat, ale zitra tam vlezu a skusim s tim jeste zakvedlat jestli to neni volny, ale vypada to ze to je v poradku.

jinak dneska sem jel a zvuky dou spise z leva od predku a kolikrat to slysim i jako v levo u me :myslim

:aut tak fakt nevim, to je jako hledat jehlu v kupe sena :D, a dokonce se me i zdalo ze to dela i za mnou , ale to uz je clovek z toho poslouchani tak zmatenej ze slysi uplny kraviny nez ma :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...