Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prachový a pylový filtr


mares

Recommended Posts

Tak jsem se do toho pustil, ale skončil u plastového krytu, kteký vypadájako šuplík.Bohužel se mi nepodařilo ho otevřít.Zřejmě tam bude nějaký fígl jak ho odjistit.Poradí někdo?Rok výroby V.05.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mares

Tak jsem se do toho pustil, ale skončil u plastového krytu, kteký vypadájako šuplík.Bohužel se mi nepodařilo ho otevřít.Zřejmě tam bude nějaký fígl jak ho odjistit.Poradí někdo?Rok výroby V.05.

Neni tam treba nekde zacvakavaci cudlik? Jako napr. takovy ktery drzi plast. kryt u PP svetla ( okolo nadrzi na chladici kapalinu a vodu do ostrikovacu... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastový kryt ukrývající filtr jsem demontoval a nyní už vím, jak drží.Chce to trochu síly hlavně se nebát a překonat odpor šesti plastových jazýčků.Filtr koupím nový a už nebude problém s demontáží plastového krytu.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dnes jsem jel za VW Golf s dieslovým motorem stáří tak 15 let a ani aktivní uhlí nestačilo pohlcovat kouř z jeho výfuku.Tak jsem zapnul vnitřní cirkulaci.To ani plně naložené TATRY tak nekouřily.Šlápnul jsem na plyn a ukázal mu moje koncová světla.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...