Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Policejni kontrola


f3Rd@

Recommended Posts

Zdarec.

Tak co se jednoho krasneho dne nestalo. Nestalo se to primo me, na to ja mam maly stesti, ale jednomubohuzel znamemu.

Parkrat uz jsem se tady o nem zminoval, neni to nikdo jiny nez stastny majitel naprosto tuzingoveho favorita. Tedy tuzingoveho, ono to na prvni pohled vsechno vypada hezky, ale na ten druhy pohled a po zamysleni nad funkcnosti by jste ho nejraci zabili!

K veci. Sveho krasne tjuuuningove Favo RS Racing si musel pan X jet nafotit, tak ze zastavil na vykachlikovanem placku vedle sinice. Vesele fotil a nejdnou jeli kolem policisti. \"Jeste ze jedou opacnym smerem,\" oddech si. Sotva to dorekl policste zastavili, otocili sluzebni vozidlo a sli si obhlidnout ten \"skvost\"! Podotykam ze na tom aute neni schvaleny vubec nic! Kola ktere tam nepatri, zamracena kapota, v zadu chybi svetla - teda ne vsechny, LPG bez dokladu, skla zatmavene bez atestu, pocet mist neodpovida (zredukovano z 5 na 4!), cislo motoru ba ani CISLO KAROSERIE nesouhlasi! Policajti chodili kolem a nevericne kroutili hlavou! Jedine dtesti ze nekontrolovali to cislo kastle. Nakonec to uhral tak ze o tom nevedel, a ze kola vymeni, a LPG necha dopsat a kdesi cosi. A policajti v klidu odjeli!

Tohle mi nekdo vysverlete!! Uz vidim, jak kdyz si dam na leto 17\" litaky, tak me bude kazdy polda buzerovat, ale kdyz ma nekdo auto na kterem nesedi snad vubec nic, tak to projde v poho. :myslim:myslim

ad. foto: po stavu motoru me nejvice dojimaji 4 sedacky z hondy CRX:D

post-0-14109595205554_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co se divíš? A co mu měli udělat, když vozidlo bylo v klidu a nebylo v pohybu. Něco jiného by bylo, kdyby se svým fárem jel. Na druhou stranu, není problém výše uvedené vozidlo zastavit, jelikož s jezdí.:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me osobne na kola policajti nikdy nic nerekli a to jsem si rozmerem v TP taky nikdy hlavu nelamal. Jedou jsem dokonce absolvoval silnicni kontrolu s kombinaci 195/50R15 vs 175/70R13 na jedne naprave (rezerva) a v poho.

Podle me je buzerace za rozmer kol vetsinou jen zastupnej problem za neco jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A co se divíš? A co mu měli udělat, když vozidlo bylo v klidu a nebylo v pohybu. Něco jiného by bylo, kdyby se svým fárem jel. Na druhou stranu, není problém výše uvedené vozidlo zastavit, jelikož s jezdí.:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:papa

No, nevim, ale myslim ze kdyby chteli, tak by jim moc nevadilo ze s tim zrovna nejede. Nebo by si pockali az se rozjede... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že by nemuseli ani čekat, až se rozjede, protože i tak ho můžou na místě celkem slušně proklepnout:nevim Co se týče kol, tak mám spíš zkušenosti s tím, že je trápí když koukají i přes lemy blatníků, jinak myslím, že většinu z nich to nechává klidnými;) Na druhou stranu je fakt, že lidé, co jezdí v takových autech se toho fakt nebojí a většinou jim to projde. A nás ostatní potom buzerují za maličkosti:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak, jak píše OK406..jeho vozidlo je \"nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích\", ale pokud mu cajti nedokážou, že s tím jel, tak nic neporušil..nejel a navíc snad ani nebyl na pozemní komunikaci..stačí kdyby řekl, že čeká až si pro něj přijede podval, kterej ho tam dovezl, aby to nafotil:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

je to tak, jak píše OK406..jeho vozidlo je \"nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích\", ale pokud mu cajti nedokážou, že s tím jel, tak nic neporušil..nejel a navíc snad ani nebyl na pozemní komunikaci..stačí kdyby řekl, že čeká až si pro něj přijede podval, kterej ho tam dovezl, aby to nafotil:aut

:D Spis by sel domu pesky a pro auto na druhy den. ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

No jo, když má na tuning, třeba má i na to.

myslim ze tomuto se fakt tuning rikat neda.. v CR ma tuning oproti nemecku atd. porad hodne co dohanet ale tohle jsou fakt hrozny strepy ktery nemaj s tuningem nic spolecniho..:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Myslím, že by nemuseli ani čekat, až se rozjede, protože i tak ho můžou na místě celkem slušně proklepnout:nevim Co se týče kol, tak mám spíš zkušenosti s tím, že je trápí když koukají i přes lemy blatníků, jinak myslím, že většinu z nich to nechává klidnými;) Na druhou stranu je fakt, že lidé, co jezdí v takových autech se toho fakt nebojí a většinou jim to projde. A nás ostatní potom buzerují za maličkosti:grr

Jak jsi na to přišel, že by ho mohli oflastrovat? Jako že tam stojí tuning auto? A Takže podle tebe tedy stačí, když bude na parkovišti či jinde stát auto a ty budeš vedle stát (auto zamknuté) a budeš mít neplatnou např. TK, tak ti dají pokutu a seberou body? To snad n00! Vozidlo musí být v pohybu a tím pádem se stává účastníkem silničního provozu na pozemní komunikaci a řidič (majitel) může být kontrolován a za zjištěné závady, mu že dostat sankci (pokutu, body) ale pokud stojí, tak v žádném případě!!:grr:grr:grr:myslim:myslim:myslim:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lesko

Zdravím bédu. Prosím o radu ,už jsem ti psal jednou,ale bez odpovědi.Sháním ty sstřikovače světel na svou 206 mám tam stále škaredé díry.Ptal jsem se už všude,ale bez ůspěchu.Poraď díky!!!!!

:xvul psal jsem ti u2u ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...