Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupe 3,0 l a vaše zkušenosti


Jindra

Recommended Posts

Nazdar mám možnost koupit 406 coupe z 98 roku a 3l motorem. zajímá mě jak si stojí tento model co do poruchovosti. Na co si dat pozor při koupi. jak je to s motorem? Bude s tím jezdit převážně přitelkyně do prace , což je 15 km tam a 15 zpět. takže jízda z 60% po městě. Za kolik to tak může jezdit? Díky za info.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jindra

Nazdar mám možnost koupit 406 coupe z 98 roku a 3l motorem. zajímá mě jak si stojí tento model co do poruchovosti. Na co si dat pozor při koupi. jak je to s motorem? Bude s tím jezdit převážně přitelkyně do prace , což je 15 km tam a 15 zpět. takže jízda z 60% po městě. Za kolik to tak může jezdit? Díky za info.;)

pritelkyni na jizdu po meste koupit V6 3,0 ? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jindra

tak to asi dopadne. máme fabku tdi. tak to ji bude asi přiděleno a já si nechám 406. ale bez tak si ju bude brat protože je hezčí.;) neznáte ženské, těm je jedno co to má pod kapotou. hlavně že je to pěkné,:D

Tak to fobii chtit nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ho a zatím se mi nic závažného nepokazilo. Měnil jsem jen termostat, brzdy a rozvody. Motor je lahoda na uši. Nádherný zvuk a vcelku dobře táhne i odspoda. Není to ale auto na závodění. Podvozek hodně dobrý. Pohodlí perfektní, hold francouz. Motory jsou velké držáky (prý). Jinač spotřebu mám od 10-12... víc to ani při hodně dravé jízdě nevzalo...

Do města je ho ale kure.sky škoda... Kup fabku 1.9TDi PD a budeš happy... ta spotřeba a celkově údržba je u peginy mnohem náročnější než např.u fábie.

Záleží na tobě... je to krasavec, to bez debat. Když jí miluješ, není co řešit :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jestli neřešíš spotřebu paliva, tak proč ne. Je to jedinej motor, kteterej v kupéčku jede, takže si ho asi občas taky užiješ. Rozhodně mi to přijde jako lepší volba než dvoulitr. To auto se mi moc líbí a když už, tak s touhle kubaturou :mrk:mrk:mrk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koněčně nějáké názory,díky. 2 l nechci to mi přijde slabé a HDI je moc drahé. Spotřebu jsem tak tipoval do 12 l. Fabku TDI už máme, je čiplá takže je s tím nádherné svezení. Ale potřebujem ještě 1 auto, protože se o ni pořád bijem. 406 coupe se mi hodně líbí , navíc nějaké koně v tom 3 l už jsou, výbavu to má taky víc než slušnou / klima,pc, elektrika,4 airbag,kůže atd/ Když to přepočtu na včerejší kurz tak to vyjde na nějakých 110 tis+ dovoz + přihlášení. takže jsem na 125-130 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

kupovat zene tak silne auto a este do mesta asi s rozumom nic spolocne nema.ja by som to neurobil

Jak už tu někdo poznamenal, to že to kupuje \"pro přítelkyni na ježdění po městě\" je určitě pouze odůvodnění na doma, aby si tu 406ku mohl koupit a jezdit s ní :D. A myslím si, že takovýhle auto se nekupuje rozumem, ale hlavně srdcem ;) Prostě když jí miluješ, není co řešit.

[upravil dne 3/2/2007 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...