Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 1.6 16v


jambo

Recommended Posts

Ahoj lidi tak jsem si konečně koupil 106 ;)něčekal jsem že to auto pojede až tak brutálně koupil jsem ho přes inzerát a má k&n vložku filtru a nemá zadní tlumič takže to má brutální zvuk.. a spotřeba se zatím pohybuje kolem 8l/100km a to tomu docela šlapu na krk..:mrk

1:jen mi neukazuje budík co je úplně v pravo má to být asi tlak nebo spíš teplota oleje nevíte někdo kde se nachází čidlo???:myslim

2:včera jsem nějak pospíchal-přišel jsem a hned jsem startoval a po startu a pak I za jízdy mi zůstala svítit kontrolka abs nevíte včem je problém tady?? Nebo je to u 106 bězné?? Jinak když jsem pak zastavil a znova nastartoval abs zhaslo a už se nerosvítilo..

Díky moc pokud někdo víte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

106ka má čidlo teploty oleje??? Není to náhodou ten samý budík, jako má 405ka v levém rohu palubky??? Pokud ano, jedná se o kontrolu hladiny oleje, funguje po otočení klíčku do polohy 1, ukáže množství oleje a po nastartování spadne na 0 (často kecá, takže se dá brát pouze jako orientační - měrka je měrka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abs vyřešeno bylo to opravdu baterií díky moc citros:)

Olej vyřešen dík khoobo:)

No koupě mě docela mrzí motor je bezva spotřeba taky,ale mohla být levněj přeci jen baterie k.o. dneska jsem zjistil vůli na zadním kole asi 5mmna každou stranu tak mě čeká koupě ložiska a ještě musím na vrakáč pro novej air box protože u toho co mám je utržená hadice od víka motoru,a to neni dobrý:myslim.. a pak je tam hroznej zmatek v hadicích od klimatizace tak 2 jsou přišroubovaný zbytek tam volně lítá a to asi taky nemá být..:myslim

Jinak ještě mě trápí ,že se mi nevrací blikny,ale to asi vyřeší až koupě nové páčky,co myslíte???

To:vertex taková melá raketa do 5ti tisíc mi to přišlo asi jako 1.1 nic moc ale to co se děje potom do 7tisíc je něco neposatelnýho to auto najednou začne jet ůplně hrozným způsobem je to jek kdyby do něj někdo vždycky v 5ti tisících kopnul:mrk

[upravil dne 5.2.07 jambo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte někdo o vrakovišti poblíž berouna,nebo plzně kde by měli díly na 1.6 16v??? potřeboval bych pár maličkostí jako třeba páčku na blikny obě mlhovky do nárazníku air box a dozadu držák na rezervu...

[upravil dne 8.2.07 jambo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...