Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nářadí EXTOL PREMIUM


zoby

Recommended Posts

nemáte někdo zkušenost s touto značkou nářadí?

Chci si koupit nějakou gola sadu, chtěl bych něco kvalitnějšího, než od ťamanů, ale zas to nemusí být něco za 10 litrů.

a při hledání jsem našel na http://internetovyobchod.unas.cz/obchod/

v sekci gola sady nářadí značky EXTOL PREMIUM.

sada s číslem 6525 by odpovídala mé představě.

případně se podělte se zkušenostmi s jinými značkami nářadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, nemám od nich gola sadu, ale dvě menší ráčny, fungují dobře, nemůžu si stěžovat. Ale zrovna nedávno už jsem se nasral a zařekl, že si už nic nekoupím jedině od firem STANLEY, TOMA a KNIPEX. Odporoučela se mi zase další BOSCH ráčna. Už na ně házím bobek ....:grr

Mrkni do Makra, měly tam za špičkovou sadu od STANLEY, má úpravu vořechů s vybráním pro hrany šroubů, prevence proti stržení hran. Vychytaná sada z kvalitního materiálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Extol = tamanska produkce pro retezce bauhaus, baumax apod. Na domaci kutilstvi stylu tuhle neco utahnout tamhle neco povolit asi staci, ale necekej zazraky pri nejakejm ostrem nasazeni

Zrovna tuhle jsem ucinil zkusenost s bitem sestihran 8mm od Tony, kdy ackoliv byl kvalitni, ale hobby rada, tak pro povoleni sroubu starteru nestacil a ukroutil jsem ho, zvladl to az nastavec od znameho z autoservisu, se kterym po zabrani jen lehounce luplo a sroub byl povolen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma malou golu od fy LUX, taky žádnej extra zázrak, ale na takové to domácí povolování a utahování bohatě stačí (zvládla i šrouby na podvozku- silentbloky apod. :super) :D Jinak profi nářadí bych asi doporučil Tonu nebo i některý části systému Beta :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Extol = tamanska produkce pro retezce bauhaus, baumax apod. Na domaci kutilstvi stylu tuhle neco utahnout tamhle neco povolit asi staci, ale necekej zazraky pri nejakejm ostrem nasazeni

Zrovna tuhle jsem ucinil zkusenost s bitem sestihran 8mm od Tony, kdy ackoliv byl kvalitni, ale hobby rada, tak pro povoleni sroubu starteru nestacil a ukroutil jsem ho, zvladl to az nastavec od znameho z autoservisu, se kterym po zabrani jen lehounce luplo a sroub byl povolen

Ferry: A WD40 ti nic neříká ?

Doopravdy záleží, co chcete. Pokud jednou za čas něco povolím a chci si s tím hrát - proč ne?, pokud máte rádi hardcore a chcete uskakovat před rozpadlým kotoučem z flexy - proč ne ? Já se snažím mít nářadí kvalitní, ale jak se říká : vocaď-pocaď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: Ferry

Extol = tamanska produkce pro retezce bauhaus, baumax apod. Na domaci kutilstvi stylu tuhle neco utahnout tamhle neco povolit asi staci, ale necekej zazraky pri nejakejm ostrem nasazeni

Zrovna tuhle jsem ucinil zkusenost s bitem sestihran 8mm od Tony, kdy ackoliv byl kvalitni, ale hobby rada, tak pro povoleni sroubu starteru nestacil a ukroutil jsem ho, zvladl to az nastavec od znameho z autoservisu, se kterym po zabrani jen lehounce luplo a sroub byl povolen

Ferry: A WD40 ti nic neříká ?

Doopravdy záleží, co chcete. Pokud jednou za čas něco povolím a chci si s tím hrát - proč ne?, pokud máte rádi hardcore a chcete uskakovat před rozpadlým kotoučem z flexy - proč ne ? Já se snažím mít nářadí kvalitní, ale jak se říká : vocaď-pocaď.

WDcka jsem tam nastrikal nemale mnozstvi a stejne to neslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premium je jejich lepší řada (prý PROFI). Koupil jsem od nich malou rozbrusku (125mm) a zatím slouží. Ale je fakt, že s ní tolik nedělám, protože na opravdovou práci mám 150mm a 230mm Narex.

Jestli se s tím nechceš živit, tak bych se nebál. Já např. koupil spoustu levného nářadí jen na stavbu domu - s jediným požadavkem, aby mi vydrželo na stavbě a pak se mohlo vyhodit. Co nevydrželo, to jsem vyreklamoval a klííídek pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě uvažuju o této sadě http://internetovyobchod.unas.cz/obchod/Images/6525.jpg

nebude to v plném nasazení, chci to jen na to když občas dělám něco na autě, ale abych s tím byl schopen povolovat i nápravy atd.

ale zas na druhou stranu na zatuhlé šrouby nepoužívám ráčny, ale vratidla - a až šroub povolí, jdu na něj s ráčnou.

samozřejmě vím, že tona je celkem kvalitní, jenže si to nechá i zaplatit. sada v takovémto rozsahu jak na obr bude u tony 3x dražší...

ale dík za názory, zkouknu značky co jste napsali a uvidíme.

jo nevíte o nějakém jiném internetovém obchodě, než ten co jsem našel já?

a elektro nářádím jich je hafo, ale s golama a tak jsem našel jen tento jeden.

a nebo nějaký kamenný obchod v brně se slušným výběrem...

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez uvazujem o nakupe naradia na obcasne servisovanie auta. A prave Extol Premium sa mi celkom paci. Podla toho, co pisu na http://www.extol.cz/informace, ze je to kategoria Master - nieco medzi hobby a profi naradim, tak to by mohlo byt nieco pre mna - obcasne servisovanie auta. Bolo by mi luto dat vela penazi za kvalitnu TONU a potom bude lezat v garazi a raz-dvakrat za rok ju vyberiem, aby som nieco povolil a dotiahol...

Ak este niekto pouzivate rucne naradie tejto firmy, podelte sa prosim o svoje skusenosti.

A kto to vlastne vyraba? Lebo pri hladani cez Google som nasiel iba ceske, slovenske a pripadne madarske stranky. A na stranke Extolu som sa nedocital, kde sa to vyraba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jak to maj s racnama a podobnym vercajkem ale flexa extol fungovala 2 minuty pak zachrastila zasmrdela a bylo po ni ,primocara pila vydrzela tejden a koupelnova baterie pul roku vse od extolu tot moje zkusenost s touto firmou ale je mozny ze sem mel velkou smulu :myslim

[upravil dne regul]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam od nich klasickou elektrickou vrtacku, je to normalni řada. Do dreva to neco vyvrta ale jak pride cihla nebo beton tak je to absolutne nesrovnatelne napr s narexem. Priklep uplne nepouzitelny. Hlava vrtacky po pul roce solidne zreznula a neco se z ni oloupalo ;) Ale co by clovek chtel za 700 kc.

Pak mam Aku extool premium. Premejslel jsem pri koupi o necem lepsim ale narex me moc nelakal a solidni makita je uz zas celkem draha. Takze nakonec mam za 2000kc tu extool premium. Je sice tezka ,ale vrta celkem solidne. Po tom co jsem mel v ruce narex a makitu, bych to ale s profi naradim nesrovnaval. Koupil jsem extool jen kvuli penezum, ted uz bych do nich nesel, radsi priplatim za kvalitu a naporad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...