Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nasávání


007

Recommended Posts

No, v podstatě je bratrovo. Já jsem v naší rodině ten \"škodovkář\", ale nechci tady dráždit lidi obrázkem schade. :)

Jinak ten obrázek zachycuje stav, jak by to auto mohlo jednou vypadat, takovej ten tuning na nečisto - vezme se fo?ák, nafotí se pár snímků a pak se to na počítači upraví... křídlo sem, samolepky tam, jiný kola, jiná barva atd... :) Pro ilustraci sem hodím obrázek, jak to auto fakt vypadá.

auto1.jpg

takhle jsme ho přivezli bazaru... zdravím mělník! teď už má pražskou značku... :D

auto2.jpg

takhle by mohlo vypadat v nejbližší době

auto3.jpg

auto4.jpg

takhle snad někdy... s těma zrcátkama ještě nevím...

jo a ještě ta škodovka... btw je to stejnej rok výroby jako ten peugeot, ale to je asi tak to jediný, co je na nich shodný (když bych to měl srovnat, tak schade vyhraje ve dvou věcech, má lepší světla a líp se mi do ní leze, ve všem ostatním je lepší peugeot) :D

forman.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já mám v plánu míň destruktivní metodu jak vylepšit sání, ikdyž ne tak designově vydařenou jako násosku na capotu, a to využít tvaru masky u te me 3-0-6 a uflajznout vstupní díl u sání, kterej se schovává pod plech te masky a tím pádem využít nápor proudícího vzduchu a tím pádem dostat co nejvíc vzduchu do filtru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Impact: Všim sem si na tom rudým krasavci Mělnickou SPZ. Zatím tady moc lidí z tohohle okresu nejni, tak mám radost, že už tady nejsem skoro sám. Jinak i když bratra, tak moc hezká kárka. S těma světlama na 405 nebreč, páč blbě svítěj všechny. Trochu líp sou na tom ty dvoulampový svítilny. To už se dá srovnat i s Fáčkem...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem z Prahy. :) Ta spz je po předchozím majiteli, teda spíš byla, teď už je tam pražská.

A světla už jsou snad vyřešený, teďka o víkendu jsme vyměnili starý žárovky za Silverstary od Osramu (a proklínali při tom francouze, kterej rozhodl, že nejlepší místo pro ten modul abs bude hned za pravým předním světlometem), tak doufám, že to pomůže. U Favorita to pomohlo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...