Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie na skla


Guest Mišina

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Medvěd

Já jsem na 405ce měl skla pokovená (s atestem, p. Jirmásek, Hlinsko) a 100% spokojenost - fólie bych nechtěl ani zadarmo (jsou děsně náchylné na poškození, po čase se tvoří bubliny a pod. - měl jsem je na VW a už nikdy více)

Méďo - s těma foliema už to neni tak horkým, jako tomu bývalo kdysi. Když si koupíš kvalitní (např 3M) tak Ti vydržej dlouho (možná svou životností přežijou i leckterá auta:D). Já je mám na autě 2 roky a prakticky bez známek opotřebení. Taky záleží, kdo Ti je lepí - když to předtim pořádně neodmastěj, tak to pak dělá holt neplechy ... jinak když se to udělá kvalitně, neměla by tam být ani bublinka ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co folie s tim zrcadlovym efektem? Tam se da jit do pomerne svetlych folii aniz by do auta bylo nejak vic videt a zaroven ven z auta mnohem lip nez z klasickych tmavych ne? Nebo jsou tam nejaky jiny nedostatky oproti klasickym tmavym foliim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Zrcadlový fólie?

To bych si připadal jako kolotočář

LOL ..... tak nemam na mysli uplna zrcadla ale jsou preci tmavy ve kterych neni tak velkej odlesk a pak o neco svetlejsi ktere vetsinou zachovaji a zvyrazni tonovani oken a navic vice zrcadli.... nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Původně zaslal: Medvěd

Zrcadlový fólie?

To bych si připadal jako kolotočář

LOL ..... tak nemam na mysli uplna zrcadla ale jsou preci tmavy ve kterych neni tak velkej odlesk a pak o neco svetlejsi ktere vetsinou zachovaji a zvyrazni tonovani oken a navic vice zrcadli.... nebo se pletu?

Máš na mysli asi něco takového že?

Mně se to třeba líbí...

image026.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty klasický zrcadlový si dokážu předsatvit nejlíp na nějakým postrevolučním autě typu Ford Sierra, nebo ještě lépe Ford Scorpio ... ale dneska je trh s foliema opravdu neuvěřitelně rozmanitý a variabilní - dají se sehnat i pěkné folie se zrcadlovým efektem, ale já osobně bych je nechtěl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad zrcadlový fólie

představte si, že jedete v podvečer od západu a za Vámi zapadá ostré slunce - co asi vidí auto jedoucí za Vámi v těch Vašich zrcadlech???

Odpověď nechám na Vašem uvážení, ale pokud tu někteří jsou schopni řešit oslnění svítícím autem za denního světla (čemuž se opravdu směju), pak tohle je o 100% horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle budu asi trochu sobec a rozhodne nechci tmavy pres ktery budu vecer spatne videt.. ale zase nechci uplny zrcadla.. chci neco pres co vecer budu relativne dobre videt a zaroven pres den nebo navecer aby to eliminovalo co nejvic viditelnost dovnitr.. ale uplna zrcadla se mi take nelibi :(

Ten obrazkovej priklad je tak maximum co bych mozna snel idkyz i to je uz moc.. videl sem takove nejake folie ktere opravdu jen zvyraznili orig. tonovani a zaroven se trochu zrcadlili..

PS: Za mnou moc aut nejezdi :D (joke)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: AKCZ

PS: Za mnou moc aut nejezdi :D (joke)[/color]

To mně neřikej, žě jezděj před tebou ... :myslim:D:D

No jak to rict.. moc se v tom stouras :D

:xvul a nechas je za sebou aspon tak dlouho aby si precetli co za kocabka je predjela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Takze zde prikladam jak jsem nakonec dopadl s foliema.. jsou to predevsim demonstrativni snimky takze muzete zhodnotit vysledek.. vpredu jsem daval kvuli atestu svetlejsi coz jsem puvodne nechtel ale je dobre mit aspon neco v ruce kdyz by prislo na vec..

PS: Fotky svetel jsou tam pro jiny thread ale nafotil jsem to najednou kdyz uz byla chvilka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Takze zde prikladam jak jsem nakonec dopadl s foliema.. jsou to predevsim demonstrativni snimky takze muzete zhodnotit vysledek.. vpredu jsem daval kvuli atestu svetlejsi coz jsem puvodne nechtel ale je dobre mit aspon neco v ruce kdyz by prislo na vec..

PS: Fotky svetel jsou tam pro jiny thread ale nafotil jsem to najednou kdyz uz byla chvilka ;)

heh, presne na tohle jsem se byl dnes ptat. chci to zhruba stejne, decentne zrcadlove folie. cenofka s DPH 4700,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...