Jump to content

405 něco z toho vyteklooo

Guest mireli2
 Share

Recommended Posts

Guest mireli2

Zdravim, stala se mi taková nepříjemnůstka a jelikoš autum rozumim jako koza petržely tak bych potřeboval helpnout. Jedu takhle autem s kámošem, zkouším za kolik to udělá stovku, párkrát, pak zastavíme vylezem z auta a najednou bez nějakýho varování z toho něco začalo týct, protože byla tma :o , tak ani moc nevim odkud, ale bylo to někde v pravo úplně vepředu, někde tam co je ABS (aspon mi řekli že je to ABS), no a na palubce mi teďka svítí nějaká kontrolka úplně vlevo nahoře, vypadá jako vršek uříznutý pet flašky a sou podtim tři vlnky. Sme tu kapalinu chutnali a bylo to hnusný :D , jinak se zdá že tam fšechno funguje. A jestli náhodou ještě někdo nemáte nějakou chytrou knížku k tomuhle autu, klidně si pro ní zajedu. Děkuji za každou radu.

mireli2 : Hmm, jestli ti nekde neco prasklo, tak at tam nalejes cokoliv, tak to zase nekudy vytece - mozna to slo horem, ale pak by byl v tahu chladic (vicko). Hmm, nevim, jestli 405 maji kontrolku STOP, ale ta by mela svitit s tou kontrolkou poklesu hladiny.

Moc jsem neporadil, jenom kecam ..

Guest mireli2

Cus, vim kam se to leje, sem si dělal srandu (asi nepochopen :P ) , šlo to horem, teď sem na to koukal za světla, kontrolku STOP to má taky, ale ta nesvítí, díkes moc za rady.,.,