Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aky diesel do 405ky?


collin

Recommended Posts

ZX má ošklivou palubku a celkově se mi ani trochu nelíbí, ale je to věc názoru.:nevim Lepší je novej model BX nejlépe TZD Turbo :super Parádníd svezení a ani to prej moc nežere tak kolem 6-ti (má ji kámoš). Já měl BX GTi a bylo to fakt pohodlný auto. Jedinej zápor na BX je to, že oproti ZX má hydrauliku a ta když je zanedbaná je na opravy pěkně drahá. To byl důvod proč jsem koupil 405.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem před 4 roky sháněl menší dieselový auto, koukal jsem hlavně po Golfech (tehdy II. generace) a všechno to byly zoufale odjetý pasti - myslím, že podobná situace může být nyní u III. generace, slušnej a nebouranej kousek budeš hledat asi hodně dlouho. Já bych Ti doporučoval tu 405ku, ale trošku jdi nahoru - kolem 40 000,- by to měl být slušnej kousek ve slušným stavu (třeba zrovna Neon jednu takovou nabízí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj najprv som chcel 405 okolo 25 tis,ale zistil som ze su to vraky za tu cenu...za tych 40 sa da slusna najst

ten citroen sa mi vobec nepaci, a ten golf III bude tiez dost sunka za ty prachy, a v neposlednom rade je to VW a tie sa kradnu

tu neonovu by som aj zobral, ale ma turbo..ja by som chcel hladky dizel...ale to je teraz aj tak jedno, lebo mi neprisli prachy, tak to posuniem o par tyzdnov...inac diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...