Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BRZDY ZAD. POMOC


drago666

Recommended Posts

Zdárec měl bych prosbu sleduju u svého 205 1,8D bez abs že začne při brždění dříve brzdit zadek a předek nic moc chtěl bych se zeptat jestli s tím nemáte někdo zkušenosti jelikož je sníh tak se mi moc nechce pod to lehat tudíž to zkouším takhle jde mi o to jestli je tam regulátor na zad. nápravě nebo ve válci přímo moc dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz:

bude moc vadit když odpojím a úplně vynechám omezovač tlaku na zadní nápravu? vzadu jsou kotouče

mám na autě rozvod brzdové kapaliny z 1,6 gti - dozadu vede jen jedna trubička, na ní je takový tlustý váleček - to si myslím že je to poměrový omezovač tlaku. u zadní nápravy se ta trubka rozdvojuje na každé kolo.

do předu dám brzdiče z 307 - vetší pístek, a hlavní válec vyměním za 22 mm-trový.

budu měnit i trubky a hadice. kotouče a desky půjdou nové.

takže mám obavy, že ten omezovač je taky KO.

no a vzhledem k tomu, že předek bude teď líp brzdit, tak aby se dorovnal i trochu zadek, tak bych na něj pouštěl tlak bez omezovače.

co vy na to? nard bych aby se mi s každým šlápnutím na brzdu blokovala zadní kola

[upravil dne 1/2/07 zoby]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...